Lesní odhalování
9,047 views

Šli jsme na houby, ale protože svítilo krásně sluníčko a bylo teploučko dopadlo to právě takto. Vůbec se mi nechtělo zpět oblékat. Nikde ani živáčka a tak jsme se vydali na cestu jen tak bez trička.Moc hezké, ale do té doby než začal obtěžovat hmyz.

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
9,047 views 2.1.2009 12:04
620 users like it
Like

More albums and videos by this user