Nudapláž Senec
112,929 views

Dnes dostala polovička v práci skôr voľno, tak sme odbehli na nudapláž do Senca. Bolo fajn, slniečko sa usmievalo, len sme boli sami... Teda neboli sme tam sami, bolo tam plno, ale boli sme tam sami, bez nejakých priateľov, lebo aj ak sa nejaký pár ozve, tak nie je seriózny a keď ide o stretnutie, tak sa stratí. A my máme nudapláž radi...

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
112,929 views 18.6.2009 15:42
624 users like it
Like