W ogródku
3,537 views

Lubicie przyrodę, ciepłą pogodę? Ja uwielbiam, warto mieć ogródek, można spędzać czas aktywnie, zrobić sesję przyrodniczą... Po wszystkim wysikać się na trawkę...;) Jest tu zarówno coś dla tych którzy chcieli subtelne fotki jak i dla tych co prosili o mokre ujęcia. Sesje plenerowe nie są łatwe jeśli chodzi o prywatność. Teraz się udało. Super;)

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
3,537 views 7.6.2025 08:34
275 users like it
Like