Nuez B&W
6,152 views

Czekam na wiosnę! Mam dość zamkniętych okien i smutnej przyrody wokół. Chcę, żeby było już wreszcie ciepło. Tyle nowych miejsc do kochania się czeka na nas... A na upał najlepsze są lody ze śmietanką :o)...

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
6,152 views 7.4.2010 13:46
124 users like it
Like