Mentální kastrace
Vím, že co teď budu popisovat bude působit až debilně ale nějak jsem si navykl, když jsme s ex byli spolu v posteli a jižní člen zklamal a rozhodl se vyvěsit bílou vlajku dříve než by splnil svoji povinnost, se omluvit.
Nezní to moc cool ale vždycky jsme to brali sportovně a s klidem a až na pár výjimek severní člen dokončil povinnosti toho druhého.
Jednou ovšem po tom, co mi z úst samovolně proběhla omluva na to zareagovala jinak.
"To ti teda neprominu". A nasraně odešla bez jakékoliv další "diskuze".
A ano je to jen pár slov ale asi si nepamatuji kdy by mě nějaký podobný souhrn slov tak změnil.
Od té doby ze mě, kdo se s jižním členem "bavil" celkem často se stal někdo kdo na něj dokázal šatnou jednou za 2 týdny.
I jakékoliv další pokusy z její strany se setkali s leklým příjmem.
A i teď když mi kamarádka posílala nahou selfie z koupele jestli nevypadá moc blbě (nádherný prsa I zbytek )aby to mohla poslat příteli mě nechalo chladným...
Aneb pero(ústní) je mocnější než meč... I když v tomto případě to asi vyjde nastejno.






Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.