len 5 sekúnd zo všetkých

4.1.2024 12:04 · 425 views Hesperida

Mala orgazmus. Milovala to.

Jeho jazyk sa v tesnom zovretí stehien snažil aj naďalej dráždiť jej klitoris. V rukách až kŕčovito zvierala plachtu a celé jej telo bolo napnuté. Hrudník jej zdvíhalo, hlavu zaklonila. Oči mala zatvorené a ledva dýchala. Ústa pootvorila, vydýchla, zastonala a znova sa nadýchla. Vedela, že na chvíľu zadržať dych orgazmus ešte zosilní. No občas sa nadýchnuť bolo nutné. Jej prsia sa pyšne predvádzali a bradavky stvrdli vzrušením.

On vedel že nesmie prestať napriek tomu, ako jej plné stehná tlačia na jeho tvár. Hlasno zastonala. Na jednu sekundu jej telo uvoľnilo svaly a jemu sa podarilo nadýchnuť. Pokračoval v dráždení jej klitorisu. Ruky podsunul pod jej zadok a stlačil ho. Tvár mal mokrú a jej šťavnatý rozkrok si užíval. Pokračoval v pohyboch jazykom, ktoré spôsobovali všetky kŕče a úžasné stony.

U nej prichádzala ďalšia vlna orgazmu. Opäť ju prehlo, hrudník sa nadvihol a zaklonila hlavu. Prsty jej rúk uvoľnili plachtu a presunuli sa na jej prsia. Pohladila ich a pevne vzala do rúk. Bradavky pritom vzala medzi prsty a tiež stlačila. Nohy mala roztiahnuté ale pritiahla ich kúsok bližšie k hrudi, aby sa dostal jazykom hlbšie. Pod ňou už bola plachta riadne mokrá. Opäť hlasno zastonala a znova sa nadýchla.

Mala orgazmus. Milovala to.