Přes to vlak nejede!

25.10.2025 20:25·342

Už se vám to někdy stalo?

Amatérský kafe, ze kterýho se překvapivě vyklubalo víno, super pokec, hezkej obličej, mrdavý oči, super postava, jasně svádivá řeč těla.

Na prvním rande prostě sex nebude, protože je potřeba si to dát dohromady v hlavě pěkně za střízliva. Nebo jo? Sakra, možná svoje zásady budu muset maličko přehodnotit.

Zase se podívala tak, že bych ji nejradši zatáhl na záchod a.... najednou z ní vyleze, že když už máme po volbách, že se jí nelíbí, jak se teď skládá chaoticky vláda. Proč sem tahá politiku? Teď? Vážně? A v tom to přijde. Rána palicí. Její volební preference jsou úplně, ale úplně jinde, než moje. Sakra, brýle nenosí, copak je slepá? Nevidí, co jsou její oblíbenci zač? Nejsem žádnej zarytej politickej aktivista, ale tohle fakt nejde. Hurá, ještě že jsem se neukvapil a dodržel svoje zásady. Protože to by mi asi upadl. Přes to vlak nejede. I kdyby šlo jen o ONS, tak prostě ne.

Zažili jste taky něco takovýho? Dokázali byste být s někým kdo má úplně jiný svétonázor?

342 views7 months
5 users like this