www.ahoj.cz ahoj koukni na nas web, treba te to bude zajimat
Nikdo nic?Ani z minulých let? ................
Ahojky moc mě zaujalo jak hezky píšeš,jaký máš plány v tydnu na večer??
This post has been deleted by user.
Já nikdy nebyl na plesu, přitom by to bylo dobrý tancovat v těch šatech a to okolí.. :( D
Kámoška byla Fernanda a ta vepřová hlava Kocina, uhodl sem?
Tomu se říká "uhodit hřebíček na hlavičku"


Ples
Plesová sezóna