Akce s nižším věkovým průměrem

18-39 let

This post has been deleted by user.
This post has been deleted by user.
Nižší věkový průměr a je uvedený věk 18-39 let?:) Těch 18 let beru a jako vrchní hranici když se uvádí nižší věkový průměr bych uvedl max cca 25 let a né 39:) Mě je 38 let a rozhodně se nepovažuji za člověka s nižším věkem:)))
This post has been deleted by user.
Dobře...Pokud znáš mnoho 25 letých borců co nemají vyvinutý cit pro sexualitu,tak znáš nějaké mladé borce ve věku 18 let kteří mají vyvinutý cit pro sexualitu?:)
Kromě toho nějak moc nerozumím pojmu vyvinutý cit pro sexualitu.To znamená že nemá zájem o sex? Já si spíš myslím že takových mladých borců kolem 20 let není hodně kteří by neměli zájem o sex...Takovy 20 tilety borec myslí snad pouze na sex.To spíš vidím problém u žen ve věku kolem 20-ti let že ještě nechtějí tolik sexu jako stejně staří borci,protože u žen sexualita stoupá až kolem věku 30-ti let a u mužů po 30 citce už zájem o sex postupně klesá...
Nebo je pojem cit pro sexualitu v něčem jiným?
This post has been deleted by user.
Ano výjimky můžou existovat stejně jako já, protože ve svých 38 letech stále o swingersparty zájem nemám a nějak mě to ani neláká....(zatím)....
Rozhodně nejnižší věkový průměr mají akce libertinage v Le Clanu v praze (20-40) ale že by to tam bylo nějak načančaný to zas ne.
Já mám hezkou zkušenost s Fantasy v Praze - krásný čistý klub a mezi lidmi byli cca dva páry asi tak 45, jinak všichni určitě pod 40;) ale určitě záleží, který typ akce si vybereš