Piercing na intímnych miestach

Ake sú vaše skúsenosti s piercingom?

Ake sú vaše skúsenosti? Nevadí pri sexe? :)
Nevadí. Je to fajn, esteticky.
Ani keď ho ma chalan cez žaluď? :)
This post has been deleted by user.
Vsak ale ty si vždy iná ako boli ostatné deti v škôlke :)
This post has been deleted by user.
Někomu se ta bolest libi a propichovani mu přináší sexuální vzruseni
Mně se to nelíbí.Kdekoliv jinde, proč ne. Ale v intimních partii se mi to hnusí.
Mně se líbí když má žena ozdobu v bradavkách nebo má propíchnuté pysky.
Mě se taky líbí piercing na ženách. Na mužích vůbec.
Mne se to taky nelíbí. Dokonce mne to odpuzuje.... *385*
Přesně tak. Já miluji orál, když dráždím poštěváček, bradavku, nebo penis tak nechci cucat nějaký kus kovu. Nehledě na to že bych přitom musel myslet na to jestli mu nezpůsobím bolest nebo zranění.
Mám intimní piercing, při sexu nevadí. Jinak se mi líbí piercing bradavek u žen *24*
Mám Prince albert piercing, teď asi měsíc a půl čerstvě a zatím super. Zahojeno a na nový rok poprvé sex bez gumy a partnerka nadšená, prý to je přesně na těch správných milstevh kde to má dráždit, takže za mě palec hore.
Já mám rád vše přirozené, takže piercing nemusím, naopak mě to na ženě odradí, ale kamarádka se svým přítelem si nechali dělat, když jsem se jí v soukromí ptal, jestli je to lepší, tak jen smutně řekla: "kdo to neumí, tomu ani piercing nepomůže" :) takže asi hledat všeobecnou spásu nejde :)
This post has been deleted by user.
Piercing ti moc sluší, jsi krásná*114*.
Také jsem si prohlédl a opravdu moc sluší. To je přesně ten, který mohu ... a ještě bradavky mám rád. Žádné železářství.
Já jsem si píchnul Alberta z trucu, když můj manželský sex šel do kytek. Přítelkyním ho nijak nevnucuji, když se nelíbí, sundám.
to jsme na tom byli stejně, i když si na sexuální život asi nemůžu stěžovat. Haha. Je to obohacení jen pro mne, ona jej po prvním milování zavrhla. Aspoň jsem pokračoval a dnes běžně 8mm, a následně 10mm šířky mi přináší zajímavé pocity. Minule docela úlet, když mi při chůzi městem sám ten 8mm s 10mm kuličkami prošel ven. Teda myslel jsem, že se zvencnu, ale na ulici s tím nic neudělám. Naštěstí nevypadl z kalhot ven a po příchodu domů jsem ho za trest nahradil tím 10mm a bylo to. Opatrně zkouším na 11m, ale je to dost houževnatý materiál.
s tím vypadnutím to znám, kalhoty to většinou zachrání. Teď nosím 10mm a mojí současné přítelkyni se moc zamlouvá a ráda si s ním hraje. Při milování ani ta velikost nikomu nevadí. Až se kroužek dokonale zabydlí, přejdu na 12mm a tím skončím. Přítelkyně mi do něj ráda strká prstíček a dírka 12mm bude akorát.
Ahoj, mně nevadí. Pro sex je to přínosné....
Na rovinu.
Pokud má někdo klasický velký penis - je to dle internetu v pohodě
Ale pak tu máte jiný extrém.
Muž který má skutečně velký penis.
Takže
Natržené koule
Pohmožděný žalud
Potrhaná předkožka
To jsou naprosto běžné věci.
A jako bonus pro ženu.
Zpočátku jí díky oslabení tkáně roztrháte jako nasraný rotvajler.
Na druhou stranu většina nevýhod zmizí. Žena se roztáhne a vy si na to že vám někdo dvě hodiny jezdí po péro ocelovým kroužkem zvyknete.
Ale trhat ji budete pravidelně.
Osobně si myslím že ženské intimní místa jsou dokonalé dílo přírody a jakékoliv vylepšování je na škodu.
Já s PA zažil ten nejlepší sex. Partnerka takovou radost neměla.
když to vidím, hned bych šáhnul po sikovkách*24*