Vibrační kroužek na penis

Zkušenosti z vibrařním kroužke

Zdravím. Chtěl bych pro sebe a pro mojí slečnu pořídit vibrační kroužek na penis. Mohl by mi někdo poradit s výběrem, případně napsat nějaké zkušenosti a nějaký tip na onen kroužek? Předem díky.
no to záleží na tobě a prtnerce,ale teda hlavně na tobě a taky na tvém penisu
tak to jo. mě se spíš jednalo o to, zda by někdo nedoporučil nějaký typ, který používá a obou to vyhovuje.
ja mam tento:
http://www.okshop.sk/? okshop=vibracny-erekcny-kruzok &page=article&id=11178
a je celkom v pohode ale dost skoro sa vybiju baterky. To som ale pocul ze skoro pri kazdom. Niekedy staci ho vypnut na 20minut a potom funguje znovu. Je dost elasticky nato aby sa dal nasadit na hociaky velky penis myslim
O nějakém takovém jsem přemýšlel. Ještě se zeptám - a drží svojí "pozici"? Mám tím namysli, zda se nějak nekroutí nebo tak něco?
samozrejme drzi.Ono ho treba riadne natiahnut ked ho nasadzujes a hned sa pevne uchyti.
je to celkom fajn na obcasne spestrenie a az tak vela to nestoji;)
marně přemýšlím nad galérkou tohoto nicku co jí chtěl vyjádřit stačily dvě fotografie protože ostatní jsou všechny stejné
ještě dodatek přišly mi dva vulgární anonymy jestli jsou od tebe spirit1 tak si to srovnej v té hlavě ale ta tvá galérka je dosti ubohá 850 fotek a všechny jedna a tatáž co to má za smysl? píšeš že se se mnou nikdo nebaví a s tebou jo ?
tak jsem se podíval jen tak zběžně na tu galérii i když mě pánské přirození nezajímá ale fakt ubohost stačilo pár fotek možná čtyři a ani žádné velké nadšené hodnocení od žen a tento příspěvek je pro oba že se s vámi aspon někdo baví
to mi poslal email na profil nebyl to anonym dvě věty plné vulgárních urážek které opakuje snad 50x no svědčí to o nějaké nemoci