Fotky penisů na wc

.....

Ahoj, všimla jsem si, že 90% fotek nevyžádaných ptáků co mi přijde je focené na WC.

A mě to přijde strašně asexuální a směšný. A tak se ptám hlavně holek. Přijde Vám fotka ptáka na WC sexy??
Mne osobne detail ptaka sexy neprijde 😅 at uz je to foceny kdekoliv. Radsi fotky, kde zapojis fantazii...
No ja si spis pokladam otazku, proc na WC, ze by to byli vsichni mamanci a jedina na WC maji soukromi?
This post has been deleted by user.
Asi máš pravdu... To mě nenapadlo..
Jdou se vysrat a kdyz uz tam sedi tak dlouho, tak toho rovnou vyuziji 😅
Jo a nejlepši jsou ty fotky, kde jde vidět pochcany kackendeckel a nebo ten bordel kolem toho hajzlu, same fleky na podlaze, hromada novin, 58 ruznych připravku na čištěni WC, ale stejně je cele zesrane, pochcene *108*
:)...Nj...ženský se fotí v koupelně před zrcadlem a pánové zase na hajzlu..
Takže to vyjde na stejno..
To je fakt, mužský trapný selfie v koupelně nedělají.
ale dělaji je tu spoustu galerek, kde stoji mameluk před zrcadlem v jedne ruce drži to kurvitko zvane mobil, handy, ajfoun, blbfoun a v druhe ruce svira ludwika pevně u kořene aby pusobil většim dojmem *125*
V tom případě si málo prohlížím mužské galerie :) svojí neznalost napravím *1*
This post has been deleted by user.
Potrefená husa kejhá nejvíce *1*
This post has been deleted by user.
Ty jsi takový ten muž co nesnáší ženy. Jinak nerozumím tomu útoku na mojí normální otázku a ještě k tomu směrovanou na ženy o velký a moudrý *1*
This post has been deleted by user.
Mno já bych debatu s Tebou ukončila tím že jsem hloupá, tlustá a zamindrákovaná osoba a Ty jsi obyčejný hloupý tlustý zamindrákovaný idiot *1*. Pěkný den *21*
This post has been deleted by user.
Prince nehledám a u mámy nežiju už dlouhou dobu. Chápu ale, že každý soudí dle vlastních chtíčů *22* .

Ještě něco mi napíšeš než Ti v ústavu vyprší čas na mobil?
This post has been deleted by user.
Je to zakomplexovanej debílek.ktereho tu nikdo nechce a jen uráží.ser na něj.

Peace and love
No ty jsi frajirek 😊 Navazet se do nekoho kvuli vaze. 🤔
ježiš dejte už jí pokoj!!!
This post has been deleted by user.
Ehm, ptám se žen na názor...
Souhlasim s Tebou :) je to asexualni a jeste to umocnuje spinave wecko*385*
Tak to já si vůbec nevšímám, kde je to focené...vlastně si to neprohlížím skoro vůbec...
This post has been deleted by user.