Aký máte názor na pánske tanga

Názor na pánske tanga.

Zdravicko. Chcel by som sa opýtať, že aký máte názor na pánske tanga. Či sa už jedna o spodnú bielizeň alebo plavky. Môžete sa podeliť aj o nejaké skúsenosti, pocity a podobne. Hlavne by má zaujímal názor žien lebo, moja priateľka bola na začiatku skeptická, ale teraz ak má vidí napr. v boxerkách tak sa má pýta, že či si nechcem zobrať tanga.
Ahoj záujem o použití spodnú bielizeň ??? Kuk môj profil 😊 všetko seriózne a diskrétne kvalita zaručená 😈
Vyjadrovať by sa mali muži. Ci im to vyhovuje na nosenie,alebo nie.
Ale vkusne fotky, tak to áno....*114*
No nejaké mám v profile, tak ich môžete ohodnotiť. Áno keby že ešte pochudnem, bolo by to fajn.
This post has been deleted by user.
A su mas maly a ako casto si ich menus ked mad iba 2 kusy
This post has been deleted by user.
Olizivat tanga az kym nepostavi sa ti
nenosím ich pravidelne no mám pár kúskov ak sa Vám páčia nie je čo riešiť, ako plavky videl som ich len 1x v aquacity PP u jedneho starsieho pána no tento druh prádla k jeho postave vôbec nešiel
Ahojte aj nosím tangá už asi 15 rokov ale na pláži je to dosť blbé lebo na to ľudia nie sú veľmi zvyknutí. Skôr si ich vezmem na záhradu ak sa to niekomu nepáči tak nech nepozerá a zbytočne sa bude rozčuľovať aj tak to nezmení. Každý nech si nosí v čom sa cíti pohodlne. Moja manželka je s tým v pohode a vôbec nenamieta skôr sa jej to páči keď pred ňou takto chodím. Neodsudzuje ľudí ktorí sa v tom cítia pohodlné ani vás nikto nenúti nosiť kedeake spodné prádlo.
Ja nosím tiež mojej žene sa to páči prvé mi kúpila ona
Tvoja zena ma oci vo vrecku? *9* Je rovnako sexi, ako ponozky v sandaloch, ale ak ste z tejto skupiny ludi, tak je to jasne *30*
Caute tiez nosim tanga a uz vela rokou zatial nikto stym nemal problem zene sa to paci vec nazoru a treba vyskusat
Tanga vyzeraju super len na zene ale aj to nie na kazdej.
- kupil som si ich
- na nejaku srandu alebo swingers party je to fajn
- ale ze by som ich mal na bezne-denne pouzivanie tak to je nepredstavitelne... mal som z nich pocit holeho zadku a neprijemne sa zarezavali....
je to len vec zvyku...ak by si ich nosil častejšie, prestalo by Ti to vadiť..
V letnej horúčave , ak nejdem ,,na ostro" , tak sú asi to najlepšie - alebo najkomfortnejšie riešenie .
Alebo to najmenej zavadzajúce a otravujúce pri športe, schopné udržať ,,myslenie" na mieste .
Manželka na to najskôr pozerala prekvapene , ale uznala , že to má racionálne opodstatnenie .
Určite lepšie ako sa potiť v "sexy "boxerkach
Keď úchyl 1. triedy ako ty môže mať manželku, tak potom je naozaj možné asi všetko *385*
Na leto sú fajn aj ako plavky
This post has been deleted by user.
Nie chlap nikdy nebude dobre vyzerať v TANGÁCH *23* nooo keď svojmu chlapovi kupuješ tesco f&f boxerky za 2,40€ neni divu že to má ako sukňu vyťahané*3*
Tak veru👍👍😂😂😂😂 pravdu mas kto lacno kupuje dvakrat kupuje.
Ja mám boxerky Calvin Klein a po pár použití vyzerajú tiež ako keby som mal sukňu, značka nič už neznamená, všetko je odpad.
Btw videla si niekedy na vlastne oči chlapa v tangach ? Nebavíme sa o tangach so slonikom alebo ktoré sú cez čiaru. Je to normálne spodné prádlo, len iný strih. Či na každodenne nosenie, šport alebo opaľovanie. V zahraničí tanga môžete kúpiť na každom kroku, to len na Slovensku sú ľudia mentálne trosku pozadu.

Len tak pre zaujímavosť, tanga nosili najskôr len muži, až neskôr začali ich nosiť ženy.
chcel si názor,napísala som,meniť ho nemienim.Šťastné a Veselé.
Tanga u muza nieeeeeeeeeeee 😊😊😊😊😊😊
Odpudívé Nechutné Nevkusné -jeden velký HNUS
A ani len zo srandy Karnevalu.