Vojkovice - lesík

m + m

Kdo zná? Kdo tam jezdí a poradí jak to tam chodí? Autem - pěšky, nahota v celém lese? Jsem bi a rád bych tam něco hezkého poznal. Nahota a onanie se stejným pohlavím je pro mne fajn. Díky za reakce a info.
Ahoj rád tam chodím, můžeme se tam sejit
Jsi z Jižní Moravy a jezdíš si honit do Vojkovice,které jsou u Melnika😂to se vyplatí 😂😂
Než se budeš chtít příště zas ztrapnit koukni prosím třeba na mapy cz. A dej si tu vesnici do vyhledávače dík *3*
Jsou to ty Vojkovice. Ne ta Vojkovice
Já tam jedu dneska ,rád někomu vykouřím nebo podrzim
0 0
Hlavně se zde nehádejte. Je z daleka, ale může pobývat v Kralupech. *6*
Pro ostatní jako jsi ty ,,vojkovice " jsou i u Brna víte pánové já jen když řešíte toho moravského Brabce tak jen aby jste my nehonili za barákem zbytečně .*3*
This post has been deleted by user.
Omlouvám se. Neupřesnil jsem , že se jedná o Vojkovice u Kralup Nad Vltavou.
Nic se neděje já reagoval druhým příspěvkem přehnaně hlavně na tupohlava 82 ponevač to je takovej salám názoru že se směju ještě teď co ten dokáže poslat v soukromé poště *3*
To fakt nikdo z místních zde na webu tam nejezdí?
Asi okolo Kralup je málo honičů, bi a gay.....
Napiš hřebovi ten dojde *3*...........
Ty idiote dneska si celej den chodil kolem a honil ocas co
Hřebo ale narozdíl od tebe vím že středočeskej kraj nemá státní hranice ponevač kdybys byl trochu méně sebestředným hřebečkem tak bys nenapsal do zprávy že sem honič z Brna no ale jinak třeba ztoho jednou vyrostež*3* přeji ti to abys dozrál
Toto vlákno není inzerát kdo dojde! Jen jsem chtěl pokec tak nějak, jak to tam chodí a tak. Že jsem bi, za to se zde nestydím.
Hele záleží kterej ten lesík tam máš namysli protože třeba u vody vjezd omezen majitelem pozemku a za vjezd bere vypalný ,dřinovak je se zákazem vjezdu dole u sklenenek také a jediný kam až s autem se dá je nalevo od vody přez silnici..
Dnes má být hezky tak tam bez vyvetrat ten svůj ocas,hlavně neotravuj slusny pary co se jsou jen opalovat,úplně tě tipuju na klasického honice co na víc nemá,já možná dozraju ty budeš HONIC do konce zivota👍😉
Ty jseš zase jej známý honibrk, pisálek a vypravěč pohádek.
Píšeš sem nesmysly, ty tvý kraviny tu jen zabírají prostor lidem, kteří se tu chtějí setkat nebo něco zažít . Je vás takových tady bohužel víc, co nic nikdy nepodnikli, jen píšete píčoviny a nic víc.
*3**3**3* hele přesně jsi ho vystihl ,tobě taky psal zamilované psaní samých bludů vypadá to že jo
Vy dva Honiči vy musíte být asi krasavci.Vemte se za ruce a jdete do lesa honimiri.
Přestaňte se už handrkovat. Toto vlákno jsem založil na pokec a poznatky. Nééé na vyříkávání si osobních pohledů a vztahů.
Ahoj, myslel jsem lesík za fotovoltajkou. Jinak mě na nějakém kroku nesejde, klidně nechám auto mimo les dojdu pěšky.
Tak to odsud fakt asi moc chlapů do lesíka nechodí.
Ahoj.. Nevíte jaká je voda ve Vojkovicich ?
Doopravdy z amatérů nikdo honit do lesíka nechodí?
Užij si samotu.....................................................
Ahoj. Byl jsem tam minulý víkend a voda byla nic moc.
Je dobra jen ji je malo, hodne to kleslo
Nic moc. Ale příroda je fajn. V létě tam jezdím často.
Já občas ,někoho vykouřit ale spíš se nechat mrdat
To znám. Vojkovice - Brod, zřejmě dobrej oddíl. 😁
Ha ha ha ........................................
Co takhle Chvojkovice - Brod?
Ahoj, za fotovoltaickou elektrárnou vjeď do lesika. Jsou tam podél cesty místa, kde se dá zastavit. Co tam budeš dělat, záleží čistě na tobě. Může se stát, že tam budeš sám. A může se stát, že tam někdo bude a užiješ si prima akci. Preju hodně štěstí
Hlavně tam nenacákejte na panely tý FVE - pak to míň dává do sítě.
Asi se dnes zajedu podívat a poznávat.
Doufám, že tam nebudu sám..............
Jak to vypadá v lesíku když už je zima?
Ahoj, dnes jsem se dozvěděl o této lokalitě. Zítra ráno v 9 hodin se tam chci jet projít, svléknout se, otužovat, pohonit. Jezdí tam někdo, nebo dorazí diváci? Ať tak či tak, já tam budu.
Nejznámější Vojkovice jsou u Karlových Varů. Ale nic vyhlášeného tam neznám.
Budiž ,ale třeba zrovna ty které myslí on což nepochybně jsou Vojkovice u Veltrus byli nejznámější třeba tím že tam bejvala známá konzervárna a třeba zrovna takové jahody měli jako jedni z nejlepších v ČR něco jako ,,znojemské okurky ,, , nehledě celá oblast je známá i tím že to bylo velké úložiště popílku atd.
Dnes okolo půl 10 dopoledne budu v lesíku u elektrárny honit. Příjde mi někdo pomoct, nebo se jen dívat? Čas ještě upřesním.

https://mapy.cz/zakladni?x=14.3690302&y=50.2866976&z=19&base=ophoto (edited)
Tak už tam budu před 9 hodinou
Chci to pomoct , vykouřím nebo se tam nechám vymrdat
Ja bych zašel ale bylo by to mě poprvé a nevim jak začít , jak někoho oslovit a jak se to tam jako děla😀 rad bych si ho pohonil s někým
Někdo dnes kolem 14:30 Vojkovice solární elektrárna?