R1 parkovisko Voznica

Gloryhole

Pri Žarnovici je malé parkovisko Voznica išiel som na wc a dvaja si to tam užívali je tam dosť veľká diera v kabínky
pekne mu to cez dieru robil
Vacsinou je vypchata toaletakom.tak som rad ze jarcje v plnom prude 🤭
ide dnes niekto okolo??....................,,,,,,,,,
Toaletak treba vybrať ale diera je tam riadne veľká a už niekto robí dieru aj do dámskeho wc
Tak na dámske do bude bomba.........
Nie nie tam si aj ženy prídu na svoje keď bude sedieť a niekto jej tam prestrci vtaka
aby k tej diere zo zenskej strany nedal niekto velke noznice.... :-)
To bude horsie..

........................
prave opravuju panske wc.damske uz opravili
Voznica o.k. GH funguje . Premavka vydatna a pestra.
Voznica v plnom prúde cez vikend dosť ľudí
To iste by sa dalo na odpočívadle Piešťany
Ak by to urobiť
Manželka by skúsila na peštianach
Co dobre si zazil? Podel sa :)
v Piatok dopoludnia R1 Voznica parking je tam diera na wc urobis mi to do vystreku
Bude tam niekto aj v štvrtok poobede?
This post has been deleted by user.
Voznica funguje dobre v piatok dopoludnia som sa tam zastavil už dvaja čakali v radená gloryhole
*243**243**243**243**243**243**243*
Woooow a cucal furt ten isty?
pondelok po .16.00..bude tam niekto? zastavil by som sa...počkam tam podohode
Diera je už odo dnes zrušená opravili to záplatou z plechu

Na Voznici chodia cigáni čo bývajú za plotom!! Bacha sú neplnoletý!! Žobru tam e a zabávajú sa ako poriadne uhryznu !!!
Ja som ich tam zatiaľ nevidel máš s tým skusenosti?

(edited)
Stale je diera prekryta? Alebo uz sa da?
Nejaké foto ako to tam vyzerá ?
Pondelok 5.6.23 okolo 7,00 pôjdem autom smer BB. Zastavím sa na odpočívadle voznica. Ak by tom bol niekto v tom čase tak rád vyf....ím..
Často chodíš? Rad sa zastavím
This post has been deleted by user.
V utorok dopoludnia idem smer BB zastavím sa na parkingu Voznica stretko možné
Že by vám tam niekto kokoty odhryzol, kde by ste sa išli potom sťažovať a ako by ste to zdôvodnili v nemocnici (pchal som cicinku cez dieru do druhej kabínky, aby mi ho neznámy chlap pofajčil 😅😅) nech tam seriózne seriem a voľakto mi tak strčí chuja, tak mu z neho spravím pravý uhol.
This post has been deleted.
Hajzlovi honici... Cista katastrofa vsetky hajzle viete zasvinit*23**23*
ochvilu ti demokrati vymazu prispevok lebo si sa ich dotkol .... a na margo tych stretavok na hajzloch na D1 na odpocivadlach na pumpach by som odporucal dat hlasenie v yelenej vlne na slov royhlase kde su hliadkz kde je nehoda kde sa zdrzite a kde je volna diera na odpocivadle
Pofajcim niekomu okoloiducemu vo Zvolene ideálne s väčším vtákom diskrétne v tvojom aute