Nejlepší hráčky pro muže

Hračky pro lepší zážitek z masturbace 😜

Zdravím chtěl bych se zeptat na nejlepší hráčky pro hetero muže při masturbaci, člověk by to chtěl něčím opepřit když zatím není žena v dohledu . Dejte vědět vaše zkušenosti atd. Díky 😇
Na úsměvnou erekci jedině Zx10r
Tam se spleteš jen jednou *24* Litr je vyhybka do pekla no. *4* U žensky se spleteš a stejně do toho vstoupíš znova a znova a ... Takže co je vlastně lepší?*1*
No jediný co vím že z těch dvou dokáže na tu druhou žárlit jen jedna *3*
Jakože hetero muži používají jiné hračky než homo muži? Možná jsi chtěl napsat neanální hračku?.🤔
This post has been deleted by user.
Reaguješ na mě, ale předpokládám, že jsi chtěl taky reagovat na zakladatele? Já si myslím to samé, co ty, že neexistuje něco jako "hračky pro hetero muže" a "hračky pro homo muže".
Ale něco se najde ,třeba umělé pany
Šlo mi jen o to aby jste věděli jaké jsem orientace , nechtěl jsem aby to vyznělo jako urážka nekoho 🙈
This post has been deleted by user.
To se stává po čase i s pravou kundou :))
Ja osobne pouzivam k masturbaci vibracni hracky pro zeny 😀😀 Rad si to delam masazni hlavici, ty vibrace jsou uchvatne i na stimulaci penisu a ne jen klitorisu
This post has been deleted by user.
Bugatti Veyron - kdyz uz chces byt vtipny, tak to alespon napis spravne... a ano, pisi bez diakritiky... *114*
K akutnější nafukovací panna podvede dobře svou práci, stejně jako vibrační masturbatory. Podle chuti přijdou fajn i anální hračky. Ne zkoušení ale jistě fajn jsou silikonové panny
Anální hračky jsou výborná záležitost.
Poslal jsem Ti odkaz na hračku, kterou pouzivam, ale nejaky zavistivec to smazal. Soukromý vzkaz Ti poslat nejde, mas to zablokovane. Tak holt nic no
Pro obcasne zpestreni pouzivam umelou kundicku Fleshlight.
handy masturbátor je top. Je sice dražší, ale dost návykový. O ničem lepším nevím..Mám k němu i držák, kterým se připne kdekoli...Stačí se jen pohodlně usadit a všechnu práci odvede sám. Dá se navolit rychlost a délka posuvu popř. náhodný režim, nebo synchronizace s videi. Kdo vyzkouší už jinou hračku nechce...
Musím souhlasit Handy *71*máme ho taky je fakt dost dobrý a s VR oculusem woww ještě lepší.
Jednoduché. Najít živou, ženskou vagínu a mužež si hrát do Ale Lúja 😁
Nejlepší hračkou pro muže je žena :)
To ano akorát ta má občas poruchaný řídící systém takže je ti prd platná když máš chuť a ona ne
Jakože na červenou se nejezdí?!
Nemyslím tím červenou ale prostě že ty máš chuť a ona ne.
To neznám ale asi záleží na ročníku
Na ročníku vůbec nezáleží. Záleží jak kdo má častou potřebu a ta je u kazdyho jiná. Až potom záleží na dalších aspektech.
Rulička od TP. Rukavice a olej. Kdo maže ten jede. Ještě ušetřit nad drahou hračkou 😁
Myslím že torza od Tantaly budou hodně dobré akorát ta cena je vyšší ale kvalita se prostě musí zaplatit.
Celym samostatným oborem je elektrostimulace. Lze dobre kombinovat s elektrodou do analu (kovovy analni kolík, velmi ucinne, ale to ty asi nechces). Dalsi elektrody jsou na penis, koule, na prsni bradavky.... Nezkousej si nic davat do ust, ve starych videich to obcas ukazovali. Zcela neeroticky strasne boli zuby, protoze se drazdi nervy od nich. Po chvili treningu a hledani správného generatoru lze takhle dosahovat "hands-free" orgasmu.
Hraček je spousta, i neanalnich. Podtlakova pumpa, vibratory, dojičky, umele vaginy... Staci mit dost penez a prolezat nabidky sex-shopů
Tak z vlastní zkušenosti můžu říct, že se mi zadařilo s elektrohračkou z návodu na elefernu mít silný orgasmus i tak velký ztopoření, že jsem si říkal, že se mi musí rozprsknout, jak byl napumpovanej a tvrdej. Ale o nějakém tom hraní jsem se rozepsal i v mém blogu.
A hele, Eleferno zase vstalo z mrtvych (new.eleferno.cz) ! Ja ho povazoval za ztracené . Studoval jsem jeste ten puvodni. Vim, ze tam byl navod na nejaky generator, ale hrozne složitý a dnes uz technicky překonany. Generatoru je dnes na trhu spousta, uz bych HW nevyrabel, nevyplati se to. Hlavni je umět je pouzit - jak subjekt "napojit". Autor textů (a originalniho Eleferna) se zabyval zasadne jen elektrifikací ženského organismu, takze chlap tyhle poznatky pro vlastni sebeuspokojeni nevyužije. Chtelo by to literárně nadanou osobu (žena-domina nebo dominantni gay) se znalostmi techniky a fyziologie, ktera by postupy na chlapech vyzkoušela, sama si při tom užila a vsechno srozumitelně popsala! Ale kde takoveho člověka najít. Dobrovolníků - pokusnych králíků /subíků by se tu určitě našla spousta.
Ultimate Cringe Badass 4500...