Zadní vrátka

Vaše dojmy, zkušenosti rady.

Zajímá mne, zda ženy i muži samozřejmě nicméně více ženy. Kteří zde na fotografiích, mají anální masturbaci, zda si vždy aplikují klistyr, nebo spoléhají na přirozenou peristaltiku?
This post has been deleted by user.
Fajn je dobře že jsi na příspěvek zareagoval. Čím více názorů, tím více bude toto vlákno bohatší.
Výplach, mám nástavec na sprchu a jsem docela cimprlich.
Děkuji ti za názor, koukám zde ať člověk napíše cokoliv okamžitě to vzbudí vlnu nevole ty palce dolů.
Ne každý má rád anální sex, pro spoustu lidí je to jednosměrka.
Ref_Maritius jak to myslíš jednosměrka?
Produkty smí van, ale nic nesmí dovnitř... *295*
A když jim doktor napíše čípky, tak jsou z toho špatní ještě měsíc po dobrání *45*
Pmk001 také názor. Ale od toho, je toto téma aby jse každý svobodně vyjádřil k čemukoliv, ohledně tohoto tématu. Ať už jde o cokoliv, ohledně análního sexu.
Taky znám takové jedince co ještě machisticky prohlašujou "mojí prdele se může dotknout jenom toaleťák" a pak se sklopenou hlavou musí na vyšetření prostaty nebo kolonoskopii ve vyšším věku a mají z toho trauma :-D
Když si hraju, tak výplach je vždy.
Ale žádná moje holka se nějak nepřipravovala, protože to nebylo nikdy plánované.
To by se celé pokazilo.
Ale u análního sexu mám jedno pravidlo,
nikdy ho neprovozovat ráno!!
Vždy vypláchnout. Klistýrek je základ.
To mne právě dost zajímalo jak to vnímáte vy ženy.
Výplach, ale chce to cvik. Krátce a načisto. Jak to přežene, je z toho klistyr a to je pak potřeba dotáhnout do konce, což je na dlouho pokud má fungovat.
Když “vím”, tak vždy výplach… Samozřejmě se může stát, že v rámci okamžiku se stane, ale mám radši i se cítím daleko lépe, když vím, že jsem připravená dle svého. :)
Karroli děkuji za tvůj příspěvek, klidně k tomu napiš i tvé pocity a dojmy k tématu.
Ahoj. Odpovídám jako muž. Anální masturbaci mám rád, ale vždy po důkladném klistyru. Bez něj si to neumím představit, navíc se u toho člověk i uvolní a připraví. Hádám že v záchvatu touhy a nadrzenosti se to v páru může zvrtnout, ale pro mě by bylo nepříjemné partnerku vystavit možnosti... Víme čeho :-) každý podle svého, já mám rád hygienu
Curios1 to jsi napsal naprosto dokonale, a tak jak to cítíš, ano v nadřazenosti je možné pak cokoliv moc to ovládat nejde ten moment.