kategorie filtru gal. a videí

chybí tady stále volba BACULKY

Přibylo ve filtru u galerek a videí řada nových filtrů..(namátkou třeba stříkání žena,polykání,kandaulismus....).ale pořád mě tady chybí kategorie BACULKY tak jak je tako kategorie v chatech...roky nouzově používám volbu VELKÁ PRSA,ale tam je spoustu hubených co si myslí žemají ty dvojky velké apod....moc bych se přimlouval pro nás baculkomilné tvory o volbu BACULKY nebo BOUBELKY...a baculku s jedničkama tam také nenajdu....pomoooooc
Ahojky,ale to by chtělo rovnoprávně obě pohlaví...třeba "baculatá těla"
No to máš vlastně pravdu*24**24*
navrhujem dalsiu kategoriu, "velky penis". a aby to bolo rovnopravne, tak aj "velky klitoris" *2*
velký je relativní...jak pro koho...
co tak jiný server který tento filtr podporuje v základu?
Toto je diskuse v oddíle server amateri.com..ne o jiných...
amatéři? už hodně dlouho ne😄😄😄😄😄😄😄😜
pápá.......pápá.................................
A ten filtr Váha/výška ti nic neříká?? Ten vlastně není při hledání v galerii. Když ona ta reakce nejde smazat *12* (edited)
'Baculka' nebo 'boubelka' je asi ten vůbec nejhorší eufemismus na světě, takže za mě určitě ne. Tagy přidělujou admini, pokud to neudělá uživatel, a já teda rozhodně 'baculka' mít u galerií nechci.
Tag zaškrtáváš při zadávání galerky, jak pozoruji admini už na to kašlou, jinak máš nádherné galerky, resp. tělíčko
Nezaškrtla jsem nikdy nic, za mě to dělají admini.
Tak to je jasné, že nechceš, ty patříš do kategorie “ krásná, štíhlá , sportovní”.
Náhodou je moc sexy, miluju měkké mazlení, to by byla pohádka
Však jo, proto ti to píšu, tyhle měkké ženy, musíš hledat individuálně, pod názvem nicku ve smyslu “ malá, slabá, mizivá, nepostřehnutelná…”, protože ony nevědí že jsou kypré. Určitě je nenajdeš na chatu “bacule”. A taky jim nepiš že máš rád tlusté ženy, na to jsou háklivé, udají tě adminovi a zruší ti profil za napadání a urážení. Na to pozor ! (edited)
Máš to tady jasně vysvětlené, jak sám píšeš.
Ty co si myslí, že mají ty dvojky velké, tak se cítí být boubelky, protože mají určitý druh sebereflexe a snaží se, se sebou něco dělat, a ty co mají ve třiceti stopadesát, tak ty baculky nejsou a nechtějí jimi být, protože ony se přece cítí skvěle a je o ně zájem, jak píše nepatrna. Tak jestli chceš hledat boubelky, tak je hledej individuálně, protože ony jsou většinou někde schované, někde mimo realitu.
Tohle je si myslím už vyřešené, pokud si zadáš lidé a máš ( VIP) můžeš si zadat výšku, váhu, barvu očí, vlasů, věk, lokalitu apod. zkus to tam .. tohle už je moc nimrání pro adminy, chce to spíše ta velká témata než maličkosti .. můžeš si zadat i do vyhledávače konkrétní slova a ty ženy se ti zobrazí v rámci galerií, třeba velká prsa, bacule, plnoštíhlá a nemyslím si, že by ti to zabralo moc času si to omrknout ..

Ono by to nebylo dobré kdyby se vybíralo dle nějakých předností.. představ si, že by se tu vyplnila velikost penisu, to budou ženský střílet pořád 30+ *3**3*
pak zase příjdou s tím, že není vyplněné,jestli není péro směrem doprava či doleva , jakou má tvrdost .. nebo jednokulky (edited)
To ano, ale na galerky musíš přes profily, myslel jsem aplikovat u nových galerek, ženám je tam moře některé skoro duplicitní
Víš co, leta urážek na postavy a některé se i stydí víš takže to kolikrát nepopisují ..
Dej si popisek do profilu, že máš rád kypré ženy ať o tom vědí, že se nemusejí ničeho obávat a ono to půjde .. Přeci jen některé se cítí blbě , že nemají to co chceš ty..
Já to čtu často když mi muž píše a nevadí, že mám nějaká kila navíc nebo že mám menší penis apod.
Lidi tohle hodnocení dle postav musí smazat z hlavy, já nehodnotím dle kil a výšky nebo vlasů či penisu a je to vysoce efektivní pokud chceš vhodné lidi
Opravdu se přimlouvám ze milovníky baculek a tlusťošek. Obvzláště, když dám úvodní stránku a koukají na mě jen díry do zadku, maximálně chlapi v holčičích šatečkách , děs. Normální sex tu je už vzácný, zjišťuji že i holky to raději dnes do prdelky, než do pipiny. Božínku!
Tvl, taky se považují v podstatě za tlustou. Ale říct mi boubelka nebo baculka, vyrážím s dotyčným dveře. Nebo nereaguju.