SEX JAKO ZABAVA

Koho to baví, kdo to má jako koníček.

Sebik1985
Sebik1985 9 months ago
This post has been deleted by user.
Ano když máš sexuchtivou partnerku, kterou to navíc ještě baví.
U jiné, která skoro vše odmítá ti nepomůže nic!!
Mě říkají, že jsem na tom závislý.
Já na to zas říkám... někdo sbírá poštovní známky, ja zas ženský orgasmus.
Mám to prostě rád. Ne jen kvůli tomu fyzickému potěšení. Ale zas k tomu musí být vhodný protějšek...
No právě, vhodný protějšek.
A teť si vem situaci, že miluješ když mají s tebou holky krásné orgáče.
Pak si najdeš jednu co to ze začátku jen hraje, a pak vše odmítá.
Že pokud máte sex, tak budeš vždy jen ty.
A přes to nejede vlak!!
I když jsem se naučil v ní vyvolat krásný mokrý, ale pak je naštvaná, že se jako ponížila...
Tak se s tím už nějakou dobu peru, a už se mi nechce hledat novou.
Nejde se mi to nezeptal, ale když nechce nebo nemůže dosáhnout orgasmu (ten důvod teď jakoby pominu i když...) tak se přitom chová teď jako při běžné jiné činnosti? Nebo se snaží aspoň pro tebe divadélko? Nebo i to už vzdala?
Hérečka je moc dobrá, a po vyříkání se to zlepšilo.
Abych nebyl pořád nasranej, tak zahraje a občas i přežije mokrej.
A tak se tváříme, že je vše v pohodě...
This post has been deleted by user.
A pak když děti odrostou, tak se jí už nechce.
To všechno děláš Ty...? Tak to chce obdiv. A manzelka je kde???
Popsal běžné povinnosti vdané ženy *24**24**24**24*
....nebo polovičního singl chlapa s dětma ve střídavce😄
To uznávám - znám takové muže , kteří jsou ochotni a schopni takhle zastat ženu .
A přesně jako žena - padnou do postele a usínají únavou . 😉
No, po roce 87 narození už ani ne. Dneska čím dál častěji dělá ve výsledku chlap víc práce i doma, než ženská. Ale většinou je to spíš, že chlap pomáhá jen o dost víc, než generace našich otců.
A co dělá partnerka celý den ?
Má s někým orgasmus...*3**3**3*
Mě to naopak postup času a mého stárnutí až tak netankuje. Než jsem si přečetl tvůj příspěvek, tak bych o sobě řekl, že mám sex rád, ale teď vlastně díky příspěvku přemýšlím jak to doopravdy mám :-)) Asi to dříve bylo tak, že jsem si neuměl ani představit, že bych ulehl vedle jakékoli ženy jen tak bez následného sexu, sex byl pro mě "vším" . Ale dnes už to vidím jinak a dokonce jsem zastánce názoru, že věci se nemají až moc kombinovat, jinými slovy, pokud se jde třeba na večírek s tím, že se člověk chce bavit a dát si nějaký ten drink, tak nemá pak očekávat nějaké výkony v ložnici a jít si hezky v klidu lehnout, však on ten sex nikam neuteče :-)) Dále bych řekl, že pokud má člověk jiné činnosti, zábavu, koníčky a už se v životě něco nasexoval , tak asi ten sex postupem času ztrácí prioritu. Prostě a jednoduše , dříve kdybych si měl vybrat mezi sexem a kulturou, sportem, tak bych si rozhodně vybral sex, dnes už je tomu obráceně....
Kdysi jedna moje holka prohlásila, že sex je zábava pro chudé. Ne že já bych byl bohatý , ale musím uznat , když se nad tím člověk zamyslí, že na tom něco je a je to celkem trefné :-))
tak to tady jsme teda všichni prodělečně činní😄😄😄.....aneb když sú žňa má sa kosit
Člověče , sem to vůbec nepletu a na zdejší prostředí nevztahuji , tady je online svět sám pro sebe . Sex bylo myšleno jako sex, tedy fyzický kontakt mezi dvěma lidmi :-))
....jen nadsázka a lehká ironie.....a ten fyzický kontakt mezi dvěma lidmi si vygulim😄😄😄
Tak jasně , já jen aby nedošlo k mýlce :-))
Jenže sex má i tu vlastnost , že kromě propojení s partnerem , tě uchovává mladší duchem i fyzicky, jako ten sport , cestování a tak .
Když máš v letech výrazně mladší partnerku , tak tě to nakopne , mrdáš s chutí a jde to samo , nechceš
mít vanu a sedět doma s lahváčem.
tak určitě....benefity jsou nepopiratelné..... dělám to pořád s chutí.... zatím stále nemám důvod měnit za mladší.....jen se mnou lehce mlátí krize středního věku 😄
A to píšeš z vlastní zkušenosti ?
.... samozřejmě.....jen to nemám potřebu moc roztrubovat 😄.... momentálně ještě jedu v režimu vytváření nových zážitků ať mám pak na co vzpomínat....i když všechna zákoutí sexu opravdu nehodlám prozkoumat....ale ty hetero bych rád stihnul všechny
A tak by to mělo být!!
Šukej dokud je zájem a energie.
Čím budeš sterší, tím to bude jen horší!!
A vzpomínky ti nikdo nevezme.
Asi tak nějak.I po čtyřiceti letech krása.Možna i lepší než za mlada.
A můžu dotaz čistě ze soukromého hlediska?
Byla tam ta chemie co na začátku?
Lidi totiž řeši protějšek co se sluší ale tu chemii moc ne..
Pokud se oba chtějí na hned, trvá to tedy leta?
Byla od prvního dne.Potom byly děti tak byly na prvním místě.Deti odrostli a zase jsme měli víc času na sebe a teď si prostě víc užíváme.Neni to o věku.
rubicon83
rubicon83 9 months ago
This post has been deleted by user.
Na začátku ano, jako nová hračka.
Později jen kus silikonu, o který se musíš ještě starat aby ti vydržel.
rubicon83
rubicon83 9 months ago
This post has been deleted by user.
Ano ten ranec nedáváš za ten výrobek, ale za tu představu.
Že ti nahradí holku, s kterou si můžeš dělat co budeš chtít...
Téměř vše píší muži - já jako zralá žena snad si také umím užít - v mém věku již většinou s mladšími muži. :-)
Věk neřeš.O tom to není.Je to sice obehraná věta,ale život se má prožít,ne jenom přežít.Když ve vztahu nechybí tolerance,tak je to lepší než výhra ve sportce.*4*
Po 13 letech s manželem můžu říct, že sex je pro nás oba moc důležitý a stále zkoušíme nové věci… I po dítěti, které není ještě úplně samostatné si to dokážeme užívat vždy když je chvilka i přes den… Nemyslím tím jen sex ale to vzrušení co někdy dokáže u muže žena vyvolat je potom k nezaplacení a já jako žena mám větší prožitek z toho, že vím co má manžel rád a chci aby stále toužil a myslel na to 😊😊 za mě si myslím, že pokud chtějí oba tak ten čas se najde …