Kolík je normál?

mám malé penis??

Ahojte ..je podlá vás .malé????čurák .15cmm délka ,,sírka 3,5 a obvod penisu ...11cm ..žena žíká že mám malé..
Tak asi pro ní malého máš a ji nestačí
Jo stále žekne že malí..
..........
This post has been deleted.
This post has been deleted.
Ale má pravdu, záleží na tom, co potřebuje uživatel. Ty když chceš převážet dvě palety cihel, tak pro tebe bude kombík bez tažnýho malý auto, i kdyby ti doma čouhal půl metru z garáže. *295*
Tvoje ženská řekla, že ho máš malýho, tak ho máš malýho. Až ji vyměníš za takovou, které bude vyhovovat, bude OK. Co na tom nechápeš? *378*
This post has been deleted.
Že mu to ještě někdo komentuje, buď je to prdel a nebo je úplný dement, v tomhle nechápu adminy, že to tu vůbec nechají
....admini nemají čas..... musí mazat přínosnější příspěvky 🤣
Jako třeba mazat vlákna s návrhy, jak to tady zlepšit. Zajímavý, že Jorge byl smazaný hned a to tam napsal jenom pravdu, navíc slušně. A když ho pak tazatel posílal do různých tělesných otvorů, tak jsem si to stopnul a od nahlášení skoro hodina... Asi luštili, co znamená "debyle" s tvrdým Y
This post has been deleted.
This post has been deleted.
.....i to tvoje IQ zdá se dvouciferným být
This post has been deleted.
.... koukám tady je někdo prudce kreativní ve vyjadřování
A je v pasti, začíná mít málo otvorů. V dalším komentu už tě pošle do ucha nebo do pupíku (edited)
.....v pasti by byl potkat mě v reálu 😄😄😄.....tam většina výkřiků končí tím že vystoupím z auta
Tak pokud žena že malý žekla, tak si de byl že nepochopil. Podle fotek malý, žena žekla malý, liďy žekla malý, tak malý a hotovo.
Jo, tomu by mohl rozumět.
ahojjj diki moc..........
.

...




This post has been deleted.
This post has been deleted.
Že VY všichni reagujete stejně :-D Žádná sebereflexe, žádné přemýšlení, .... :-D
.....tak jsi tu všem ukázal že jsi hloupější než to tvoje péro
On se za svýho KTD nestydí. Jeho KTD se stydí za něj a schovává se, proto je tak malej!
Momentálně nahlašuju všechny tvoje sprosté odpovědi v tomhle vlákně na odstranění, tak jsem zvědavý kolik tvých reakcí tady na tvém vlastním vlákně zůstane. To jen tak aby bylo vidět co jsi zač
.... proč......?..... větší ostudu bude mít když to zůstane na skle
Sorry, jsem si chtěl po pátém svátečním pivu asi něco dokázat. Teď mi došlo, že už se nebudeme moct kochat tím co píše :-D
Trošku mě to sejří, páč mi toho fůra utekla, ale co už 🤷🏼‍♂️
Přišel jsi jenom o nadávání do debYlů (3x) a o posílání všech do tělesných otvorů, co začínají na P (4x)

A pokud jde o Jorgeho, ten mu jenom slušně napsal, že je důležitý, jak ho vnímá jeh ženská a ne anonymní dav na netu a on to bral jako osobní útok na sebe (edited)
No, těšil jsem se na to ucho, ale vzhledem k tomu, že píšeš "na P", tak na něj evidentně nedošlo 😁
Ale díky za svodku *114*
Od jednoduchých lidí holt nemůžeš čekat složitý úvahy *3*
Ja obvod nevim, ale mam ho 15cm. Rikam si takovej prumer, nez jsem jednou mel neco na VS se spoluzackou. Ta mi rekla ze mam fakt velky pero 😂 jinak jsem nikdy nemel problem. Kdyz jsem s kamosem sukal jednu holku taky na VS, tak ten ho mel o poznani vetsiho, ale mydlit se nechala radsi mnou. Jinak kazda mi rekla, ze ho mam tak akorat, ze vic neni treba. Proste kdyz si to sedne tak si myslim ze na velikosti nezalezi a kdyz ne tak by nestacil ani sloni chobot.
Ahoj na tom vůbec nezáleží,jaké máš péro dnes.Žena potřebuje komfort,pozornost,všímavost,starost,péči a Tvé LOWE,to hlavně.Velkého čuráka si najde,jak budeš třeba na služebce atd.Ale musím Tě potěšit...neznám moc žen,které lpí na velkém ptáku..