Doba je taková bohužel že nikdy už reálně nepřijde si zašukat. Už jim stačí jen mobil😱🤮 Report Drakon12 Follow 7 months ago Souhlas 66.7 % Nesouhlas 33.3 % Total votes: 33 Voting has ended