Tak co? Taky jste se mnou v tom klubu: I na toho blbýho Valentýna sám? 😀 Report MCBP90 Follow 4 months ago Pouze pro: Men Ano jsem 62 % Ne nejsem 38 % Total votes: 150 Voting has ended