Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout? Report 2jmenoNatka Follow 2 months ago Ano a píšu ti 20.8 % Nemůžu 79.2 % Total votes: 24 Voting has ended