Poll

Bylo by hodně praštěný nechat si vytetovat na zadek 2 pavučiny ? 😬🙃🫣😅😃

Určitě kravina. 🙈
58.3 %
Možná by to mohlo bejt hezký .. 😁😅
41.7 %
Total votes: 36
Voting has ended