Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Report Luka184 Follow 17 days ago Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno Total votes: 56 Expires in: 13 days