Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Report Uvidimepotom Follow 4 days ago Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Total votes: 5 Voting has ended