Šuká se tu vůbec? 🙉🙉Dříve se tu šukalo pro zábavu, potřebu a vášeň 😈každý chtěl šukat a užívat si dneska je to tu pěkně trapné samá FO atd....hrůza děs....bývávalo lépe
Šuká se tu vůbec? 🙉🙉Dříve se tu šukalo pro zábavu, potřebu a vášeň 😈každý chtěl šukat a užívat si dneska je to tu pěkně trapné samá FO atd....hrůza děs....bývávalo lépe