Naozaj tu nieje nikdo v okolí ba kto vie má višukal prípadne ja jeho alebo ju táto stránka je k ničomu? Alebo ja som retard alebo nepliťaživi pre nikoho
Naozaj tu nieje nikdo v okolí ba kto vie má višukal prípadne ja jeho alebo ju táto stránka je k ničomu? Alebo ja som retard alebo nepliťaživi pre nikoho