Tomy budou čecháčkové tady na Amaterech říkat jak je vše daleko. Za týden mám za sebou pár tisíc km a to nepočítám tu dobu co celkem cestují a doufám že ještě víc je přede mnou. Jo a za přítelkyněmi taky jezdím stovky i tisíce km a tady v ty republice se plno lidem zda vše dalek