Silvester v Tatrách 2. diel

Jun 7, 2021 · 3,100 views Tormm

Krásne tmavé silvestrovské ráno prerušila melódia budíka z Tonkinho ajfónu. Na veľkej posteli ležal pán, Tonka vedľa neho sprava, Oli zľava. Zareagovala len menežérka, vyskočila z postele, utekala do kúpeľne. Pán sa tiež zdvihol a išiel za ňou. Našiel ju sedieť na mise, čúrala, dal jej polotvrdý penis pred tvár. Lačne ho vzala do úst a vcucla nadoraz, žaluď už skúsene zasunula až do hltana. Pekne vysávala, hýbala jazykom, za pár chvíľ ho vystriekala a nechala si naplniť ústa úplne riedkym semenom. Labužnícky prehltla, pán ju pohladkal po hlave, bozkal jazykom, cítil svoju chuť v jej ústach. Sadol na bidet, vyčúral sa a umyl, Tonka sa už umývala pred zrkadlom, plesol ju po zadku a išiel si ľahnúť k doktorke. Tonka vybehla z kúpeľne, rýchlo sa obliekla a utekala do práce, vo dverách sa otočila a rukou ukázala, že bude volať.

Pritlačil sa k Oli, bola ešte vytuhnutá po včerajšom náročnom dni. Pri pomyslení na prasačinky včerajšej noci sa usmieval od ucha k uchu, od masáže, vírivky so štyrmi krásnymi pičkami, z toho dve thajky... saunovanie s oddanými subkami, rozprávanie príbehov na lehátkach, hektolitre vypitej vody a džúsov s nahou obsluhou... včerajší deň sa fakt vydaril. Cítil na bruchu chudý Olin chrbát a zadoček, cítil mokrú roztrtkanú a rozfistovanú pičku, bola príjemne prekrvená, teplá. Ani nevedel, ako zaspal, prebrali ho vibrujúce hodinky, správa od Tonky. Vzal do ruky mobil, o hodinu majú pripravené lyže a skipasy na tri lanovky. A nebolo by od veci stihnúť nejaké raňajky pred odchodom, aj keď hotel má koncept all inclusive, teda stále sa dá niečo zajesť a vypiť. Chcel zobudiť Oli, ale potom mu napadlo iné – hlboko spala, tak zasunul do nej penis odzadu zboku , rýchlo ju vyšukal a vystriekal sa do nej. Zobudila sa len na jeho výkrik pri výstreku, disciplinovane počkala, kým v nej prestal pulzovať a dočistila ho v ústach. Potom sa chvíľu bozkávali, vyhnal ju do kúpeľky upraviť sa, obliekol sa aj on a išiel si umyť tvár a zuby. Keď vyšiel von, až mu vyrazilo dych – stála tam v tenučkom bielom celotelovom termo trikote, posiatym zlatými logami podobnými Louis Vuitton. Bol to brutálny pohľad, nemala pod ním žiadne prádlo, bolo vidieť tvar bradaviek aj s dvorcami, tvar malých pyskov aj s klitorisom, skrátka všetko. Usmial sa, prikázal jej zapózovať, otáčať sa a párkrát si ju cvakol svojim fotomobilom. Vzala si maličký zlatý kožúšok tesne pod prsia, zavesila sa do neho a vyšli do výťahu.

Penthouse výťah bol na druhej strane chodby, museli ju prejsť celú, popred recepciu, lobby bar a časť druhej chodby. Pohľady nadržaných chlapov a naštvaných obéznych manželiek sa dali priam cítiť, obaja sa usmievali ako filmové hviezdy. Pre recepciou stretli thajské masérky, usmiali sa, prekrížili ruky a uklonili sa im. Pán im ukázal, aby prišli bližšie, pritiahli si ich k sebe a všetci štyria sa objali. Dievčatá boli vytešené a s džavotom odbehli.

Po pár krokoch vošli do hlavnej reštaurácie, mladučký čašník pri pohľade na prakticky nahú Olíviu len preglgol a zabudol sa aj pozdraviť. Rýchlo si nabrali anglické raňajky, kým našli prvý voľný stôl, pán niekoľkokrát pozdravil pár známych politikov, umelcov, hudobníkov, občas si podali ruky, predstavil im Oli ako jeho chránenkyňu z krajskej nemocnice. Rýchlo sa najedli, prehodili pár slov s ďalšími známymi, ktorí ich prišli pozdraviť k stolu. Oli ešte dojedala veľký grep, pán preposlal obrázky takmer nahej vymódenej partnerky do viber skupiny, mláďatko aj Jarka zareagovali okamžite obrovskými smajlíkmi. Už vstávali, zrazu sa pri nich zastavila Tonka s mužom, ktorého predstavila ako prokuristu tohto hotela. Pán mu podal ruku a poďakoval za mimoriadne služby, ktoré na Slovensku určite nemajú konkurenciu. Menežér mu poďakoval a spýtal sa ich, či by ich mohol pozvať sedieť na privítaní Nového roka k stolu účinkujúcich a majiteľov hotela, vpravo pred pódiom. Dokonca tam bude aj Jožko Vajda a Martin Madej... „Samozrejme, že nám to nevadí, s väčšinou spomenutých pánov si tykám, bude to ešte krajší koniec roka – ďakujeme!“ Tonka ich ešte objala a obaja odbehli privítať ďalších hostí. Pozreli na hodinky a utekali sa prezliecť do lyžiarskeho, vonku už slnko naplno žiarilo a sľubovalo krásny deň.

Vyšli pred hotel, vrátnik ich okamžite odhadol a nasmeroval do mikrobusu, ktorý ich zavezie k lanovke, kde ich čakajú pripravené lyže a vyberú si aj topánky. Len čo nastúpili, šofér zavrel dvere a vyštartoval k údolnej stanici kabínkovej lanovky. Tam ich už čakali lyže v požičovni, pán si vybral zjazdové len mierne krojené, spýtal sa Oli, či má rada rýchly zjazd, kopec je dlhý, keď sa už rozbehnú, majú čo zjazdiť. A ak by boli prirýchli, môžu ísť ešte raz. Usmiala sa a povedala, že rýchlosť miluje a s ním určite aj do pekla. Zahlásili ešte veľkosť topánok, dostali skipassy a GPS trackery na ruku aj s panic tlačítkom. Vonku bolo úžasne, -5 stupňov, na slnku sa dalo opaľovať, keď sa oprelo na pokožku. Nastúpili do kabínky, po chvíli prestúpili na trojsedačku, potom na dvojsedačku. Vystúpili takmer na vrchu kopca, 2200m nad morom.

Skontrolovali lyže, boli takmer nové, nabrúsené, namazané na tvrdý sneh. Zacvakli viazania, nasadili prilby a dohodli sa, že po začiatok prvej lanovky ide ona prvá a tam sa stretnú. Upozornil ju na opatrnosť a hlavne zlých lyžiarov, nech má oči aj na chrbte a uhýba sa všetkému nebezpečiu. Usmiala sa, zaklapla zlatý filter na prilbe a vypálila dole kopcom. Je dobrá, pomyslel si, vyberá správnu stopu a je šialene rýchla. Vyskočil na paliciach, otočil lyže a trielil za ňou zjazdom dolu kopcom. Mala pekný zadok a efektívny štýl, v niektorých miestach on nedokázal pri plnom zjazde ísť jej rýchlosťou. Dosiahla dohodnutý bod, začala brzdiť v kúdoloch snehu, o sekundu už brzdil aj on. Pochválil ju za riadne ostrý zjazd, povedal, že až do údolia už vedie on. Bez váhania naskočil do stopy a teraz on pálil ako blesk dolu kopcom. Bolo stále takmer prázdno, snowboarďáci a sviatoční lyžiari ešte asi dospávali intoxikáciu tatranským čajom. Spojnicu druhej a prvej lanovky preleteli dlhým skokom a pokračovali do údolnej stanice. Za pár sekúnd už brzdil, dal si rezervu takmer pol kilometra. Oli ho na brzdách predbehla, predsa mala polovicu jeho váhy, ale dobrzdila len tak tak pred parkoviskom. On ešte pár metrov sa spustil k nej, vybral z náprsného vrecka mobil a cvakli si zasnežené selfie s lyžami, poslal Tonke, hneď odpovedala, že sú pekní a rýchli. Dohodli sa, že okamžite dajú druhú jazdu, naskočili do kabínky a po dvoch prestupoch vystúpili až na tatranskom hrebeni. Pán vybral dve najnovšie gopro kamerky, nalepil na obe prilby a spustil záznam. Dohodli sa, že teraz už dajú freestyle downhill, obaja lyžovali viac než dobre.

Vyštartovala opäť prvá, on okamžite za ňou, po prvý prestup bola trať strmá a dosť úzka, po druhej prestupovej stanici ju predbehol a začal nevyhlásené preteky. Ona mu to vrátila, potom on a už museli brzdiť na parkovisku. Otvorila prilbu a celá preplavená endorfínmi mu povedala, že lyžovala túto trať s trikrát mladšími kamarátmi s evidentne amputovaným pudom sebazáchovy, ale tak rýchlo to ešte v živote nešusla, ako s ním. Vošla na lyžiach medzi jeho lyže a objímali sa ako pubertáci na lyžiarskom zájazde. Vedľa nich zastali tri autobusy so zombíkmi, unavenými po minulej noci v hotelových diskotékach a oni sa zhrozene na seba pozreli. „Utekajmééé... dajme ešte jeden šus a poďme domov!“ Naskočili do kabínky ešte pred prvou vlnou „nemŕtvych“ a za pol hodiny vystupovali opäť na vrchu. Ešte vyšlapali dvesto metrov úplne na hrebeň, pán pofotil panorámu, prikázal Oli v prilbe rozopnúť si kombinézu a ukázať prsia, jednoznačná fotka na kalendár pre autoservisy. Svah sa začínal plniť zombíkmi na doskách, pozreli na seba, skríkli ŠTART a naskočili na zjazdovú stopu. Po pol kilometri jazdy na voľnobeh sa svah vyprázdnil a oni opäť kopli do vrtule. Tentokrát to už bol viac obrovský slalom, ale medzičasy boli opäť viac než slušné. Po dlhom prirodzenom brzdení pristáli pri požičovni, všetko odovzdali, poďakovali a išli hľadať čierny hotelový mikrobus Mercedes Vito 4x4. Akurát odchádzal, úplne prázdny, tak mu zakývali a zobral ich.

Vystúpili pri hoteli pri tlupe lyžiarov, čakajúcich na odvoz na svah. Vošli dovnútra, z hlavnej jedálne zavoňala kapustnica a pečená klobása, pozreli na seba a utekali za vôňou. Diétne si nabrali po malej kapustnici a sadli si k stolu, už tam bolo viacero večerných VIP hostí a účinkujúci, s ktorými sa pán zdravil. Zastavila sa pri nich aj Tonka, opýtala sa, aká bola lyžovačka a upozornila Oli na termín kozmetiky a kaderníka za necelé dve hodiny a nech je tam hoci aj o polhodiny skôr. Pán povedal, že zatiaľ bude vo vitále, dá si sauny a vírivky do nemlehet. Naložili si ešte poriadny kus domácej pečenej klobásy, do večere veľmi, veľmi ďaleko...

Pán vstúpil na recepciu vitálu, dostal uterák, plachtu a lístok, že má zavolať Tonke. Začudoval sa, vytočil číslo, ohlásila sa a poprosila ho, či by jej neurobil láskavosť - pozrel na jej zástupkyňu, 27 ročnú kočku, ktorá má problémy „tam dolu“ a nedokáže mať uspokojivý sex s nikým, ale pri svojej masturbácii dosahuje orgazmus opakovane. Pán sa zasmial a súhlasil, dozvedel sa, že má počkať v masérni č. 5. Vošiel, sadol si do kresla, kým si nalial vodu, prišla menežérka a priviedla so sebou modelku, ktorú na začiatku videli na recepcii.

„No ako kočka, aký máme problém?“ snažil sa prelomiť trápne pocity mladej ženy s telom modelky. Začala mu vysvetľovať, čo ani vysvetliť nevedela. Prerušil ju: „VYZLIECŤ!“ , vyvalila oči a nechápavo sa naňho pozrela. „No musím ťa prehliadnuť, inak ti nepomôžem ani radou...“ Tonka sa rozosmiala a pomáhala jej vyzliekať sa, bola fakt pekná aj nahá, čo vôbec nebýva pravidlom u väčšiny chudých báb. Pekná tvár, krásne svetlohnedé vlasy, prsia takmer trojky, pekný štíhly pás, ale mala aj boky a pekné podbruško s primerane neviditeľnou pičkou. Tonka ju položila nahú na lehátko, zažala veľké svetlo, vrátila sa k nej a zdvihla jej nohy do praku. On vstal, založil si okuliare na čítanie a pozrel sa jej detailne medzi nohy. Mala peknú, neamortizovanú, svetlú pičku dieťaťa, na počudovanie dosť veľkú zvonka. Namočil si prsty do oleja, rozhrnul vejáre malých pyskov a videl jej peknú ružovú dierku. Zasunul do nej prst, s olejom v pohode vošiel, dal teda dva, chcel skúsiť tri, ale to už bolo veľa na ňu, teda ostal pri dvoch, len zasunul hlbšie. Zrazu cítil, že vyteká niečo priesvitné a teplé, teda vybral prsty von. Očúrala ho dierka, v ktorej mal pred sekundou oba prsty!

„No ty môj smútok, videl som už všeličo, ale o tomto doteraz len čítal v lekárskych knihách, Tonka, poď sa pozrieť!“ Pustila jej nohy, prišla k nemu, opäť zasunul do nej dva prsty. „Vieš, kde som? V jej cikáčiku, mladá súloží per urethram, do močovej rúry a mechúra, preto to bolí... Poďme nájsť jej pošvu!“ Dvaja sa pozerali za plného svetla, horko ťažko našli takmer nebadateľný vstup do nej tesne nad análnym otvorom, len malá zvislá čiarka. „Čo ti povedali doktori? Nebolo im to čudné?“ pán krútil hlavou. „Že som úzka, ale v poriadku... takmer vždy som po prehliadke krvácala, ale nebolelo to...“ „Teda doktori v tebe boli?“ „Áno, aj s nástrojmi, robili mi výtery a všetko potrebné...“ „Môžem teda skúsiť tvoju pičku?“ „Môžete...“ Pán zasunul do malého otvoru jeden prst, druhý, mladá začínala tiecť vzrušením, ale všetko v pohode. Tonka jej pustila nohy, vybrala zo skrinky prezervatív a podala mu. Pán si vyzliekol župan, nasadil ochranu a oprel žaluď o takmer neviditeľný vchod do pičky. „Môžem teda?“ „Áno, áno...“ zatlačil, zasyčala bolesťou, pomaly sa do nej zabáral hlbšie. Narazil na panenskú blanu, ten pocit dobre poznal. „Dievčatá, držte sa...“ a zatlačil. Bol by prisahal, že počul trhavý zvuk, ale mladá ani nehlesla a penis bol celý v nej až po koreň. Povytiahol ho, bol krvavý, ale ona si to evidentne užívala ako nikdy. Naklonil sa k nej a bozkal ju. „Už ťa šukám na správnom mieste, páči sa ti to?“ „Veľmi...“ Usmial sa a pohyboval sa v nej ďalej, pomaly, relaxačne. Jej vzrušenie neustále narastalo, po troch – štyroch minútach ho začala bozkávať a užívala si doteraz nepoznané pocity svojho vnútra. Bolo to úžasné, úplne nové, len túžila sa tomu celkom oddať a zároveň to odďaľovať, kým sa bude dať... NEDALO, zvrieskla na plné ústa, roztriasla sa, vibrovalo jej celé telo a citila doteraz nepoznané uspokojenie, USPOKOJENIE, USPOKOJENIEEE!

Pán počkal, kým sa neupokojí a začal ju opäť šukať, začínala silne tiecť aj čúrať z cikáčika, opäť zorgazmovala, opäť a opät, nakoniec trochu zrýchlil a odbavil sa aj on v jej takmer panenskej dierke. Už mala evidentne dosť, pohladkal ju po tvári a utrel jej pičku od krvi, prehmatal jej ju prstami. Vnútri bola úplne normálna, dokonca ani úzka nebola. Povedal to Tonke, usmiala sa, pomohla mladej, usmiatej od ucha k uchu, do sprchy. Vrátila sa k nemu so zamilovaným pohľadom. „Pane, ďakujem vám, opäť ste ma nesklamali a opäť ste mi pomohli. Teším sa na večeru a privítanie Nového roku s Vami...“

P.S.: Prvú časť nájdete v mojom profile alebo na tomto linku https://www.amateri.com/sk/poviedky/9712/silvester-v-tatrach-1-sutazna

Similar stories