Jsem na světě jediná , kterou tohle zajímá ?
Proč už dnešní mamičky , holky , ženy , paničky , nenosíte sukničky ?
S kamarádkou ve třídě , jsme na to snad jediné ?
Chápu v zimě rifličky , nechcem zmrzlé nožičky.
Zahoď džíny do pračky, nech doma i kozačky.
O zimě tu byla zmínka , v létě šaty na ramínka.
Je to lenost , pohodli , žiletku už popadni.
Nebuď líná mamina , ohol se až do klína.
Proč se mačkat , potit v riflách , já chci průvan na rodidlách.
Vem si hodně krátkou délku , kouknu se ti na prdelku.
Čekám Vaše komentáře , píšu si to do diáře.
Similar stories
-
..................................................................................................................................................................................................... …
2 years ago 3 358 4 -
I’m pretty sure that you enjoy playing with yourself but aait a minute. Have you thought to do it by following someone else’s instructions? I mean my instructions ;) Just lay in your bed baby and…
2 years ago 0 577 1