Každoroční červnový turnaj *** týmů. Poslední společná akce. Po letních prázdninách se mu zase polovina týmu přesune o kategorii výš.
Je to nekonečný koloběh, když už to vypadá, že si *** na hřišti rozumí, tak se zase rozutečou. A přijdou zase mladší, kteří se musí vyrovnat těm starším.
Ale nestěžuje si. Snaží se *** udržet u sportu a vyplnit jim čas i něčím jiným, než aby seděly u elektronických hraček.
Každý trénink, každý zápas, kdy *** bojují sami se sebou, trápí své svaly a snaží se porazit soupeře, to je pro jeho duši balzám. Baví ho sledovat, jak se kdo vyrovnává s prohrou, ale i s výhrou.
Dnešek bude perný. Krom kaučování, musí dohlížet i na organizaci. Kontrolovat, že všechno klape, případně nahodit běh zase do správných kolejí.
Dnes bude plno i v hledišti. Na jejich domácí turnaje chodí hodně fanoušků. Na většinu turnajů chodí ustálená skupina, většinou rodiče jeho svěřenců. Ale na domácí turnaje si najdou cestu i jiní.
Přecházel pohledem po tribuně a uprostřed jeho zrak podvědomě našel co hledal. Nebyla to maminka žádného jeho svěřence. Vlastně ona vůbec neměla ***. Pomáhala klubu při jednáních s městem. Často se na hřišti potkávali a vždy prohodili pár slov.
Drobnější postava, prsa v poměru k její výšce byla trochu větší. O to byl pohled na ně, nasoukané v klubovém trikotu, snad o číslo menším, než by bylo pro ni pohodlnější, inspirující. Látka trikotu byla napnutá k prasknutí, elasticky obepínala její ňadra a tiskla je k sobě, že lehce vystupovala do výše až se zdálo, že přetečou přes lem trika ven. Její bradavky jasně naznačovaly nepřítomnost podprsenky, jako dva hroty vystupovaly proti svazující látce, esteticky velmi příjemně narušovaly její hladkost.
V myšlenkách se mu celkem automaticky objevují obrazy, kdy tyto větší pomeranče podpírá svými dlaněmi a jeho obličej se noří do úžlabiny mezi nimi. Střídavě líbá pravé i levé, nemožné se rozhodnout, které je hebčí. Velké tvrdé bradavky se mu tlačí mezi prsty. "Bože, ty máš nádherný kozy", vzdychá mezi polibky....
No, tak se zase probereme. Přestaneme fantazírovat, je třeba se začít soustředit na nastávající turnaj.
Organizace klapala bez problémů, příprava se vyplatila. A jeho týmu se dařilo, že se i fanoušci nad nečekaně výbornými výsledky nechali strhnout a podporovali týmy jako by šlo o utkání o titul mistra světa.
Ve chvilkách relativního volna jeho zrak zatoulal na tribunu. Neomylně přitahován k oné ženě, která se nyní pasovala do role vůdce kotle, alespoň ostatní jí ochotně následovali v jejím skandování.
Musel se pro sebe usmívat. Bylo hezké, že se i dospělí dokáží nadchnout pro *** hru a podporují je.
Tak sledoval tuhle malou Capo, jak ji kozičky pod dresem poskakují v rytmu jejího fandění. Byl to pohled, který prostě neomrzí.
I ona sledovala. Nejen hru, která jí samozřejmě bavila, ale i jeho. Líbil se jí. Často na hřiště zavítala a vždy když tu byla, sledovala jak si s *** dokáže poradit. A i když vypadal přísně, bylo vidět, že si dokáže s *** hrát jako by byl jeden z nich a když bylo potřeba, ukázat kdo tu velí. Sama *** neměla, ani jí nechyběly, ale tohle vždy obdivovala.
Taky by se nechala zkrotit, když by přišlo na lámání chleba. Musela uznat, že když zakřičel na celé hřiště, tak se její tělo podvědomě stavělo do pozoru. A v podbřišku jí lehce zašimralo.
Teď tu poskakovala na tribuně, při sledování *** turnaje. Měla v klubu hodně známých a ráda chodila podporovat všechny, když měla volno. Užívala si letního dne. Pivečko udělalo své, tak se nijak nebrzdila. Lidi kolem ní se přidali a vznikla super atmosféra. Fandilo se jak na mundialu a všichni si to užívali.
Věděla, že má problém. Pokud se rozjede, začne být strašně nadržená. Potřebuje chlapa. Chlapa co jí uspokojí její hladovou kundičku. Kundičku, která už teď začíná vlhnout.
Ten chlap se jí líbil, moc. Vždy když spolu mluvili, měla dojem, že jí hladově skenuje. Dělalo jí dobře, když na sobě cítila mužský pohled. Nyní by ale potřebovala, aby jí ten chlap pořádně sevřel do náručí a vzal si jí.
Hlavu začala řídit její nadržená pička. Dneska by chtěla cítit mezi nohama živého tvrdého ptáka. Žádnou umělou náhražku, která jí nedokáže obejmout. Chtěla by cítit teplo mužského těla na svém těle. Chtěla by dýchat vůni mužského potu, míseného s jejím.
Sakra, kdyby nebyl tak ostýchavý. V jeho očích viděla ten chtíč, ale vždy se držel zpátky. Musí ho nějak postrčit. Musí ho dneska svést.
Často večer ležela v posteli. Prsty si dráždila svojí růžovou kundičku a představovala si, že on na ni doma myslí. Že jeho prsty obepínají tvrdého ptáka a ten projíždí jeho pěstí, jako úzkou kundičkou.
Tou kundičkou, která se nyní rozpalovala, vlhla. Cítila jak se vlhkost vpíjí do jejich titěrných kalhotek. V rozkroku jí svrbělo, probouzela se v ní šelma na lovu.
Dění na hřišti se chýlilo ke konci, i poslední zápas byl odehrán. Nyní probíhalo závěrečné vyhlášení a předání odměn. Byl spokojen, všechno se povedlo, se všemi potížemi se povedlo vypořádat hned v zárodku.
Hrdě sledoval své svěřence, kteří se rozutekli ke svým rodičům. Nadšeně je plácali, chválili, někteří už pomalu odcházeli, pár se jich s ním zastavilo na kus řeči.
Je čas uklidit. Pomalu obcházel hřiště, proplétal se ještě mezi opozdilci a za chvíli měl plnou náruč všech možných věcí, které musel odnést do nářaďovny i kanceláře.
Balancoval s věcmi v ruce a najednou měl pocit, že narazil do zdi. "Nazdar, trenére, to bylo dneska výborný" ozval se vesele rozjařený hlas, věci z jeho rukou se rozletěly do všech stran.
Vzápětí se kolem jeho krku ovinuly dvě ženské ruce a na tvář mu přistála lehce vhlká pusa. Kotelnice rozjela finální útok, jestli ho nedostane mezi svoje nohy dnes, tak asi nikdy.
"Jeeee, promiň, to jsem nechtěla", zamrkala nevinně, mrkla na něj. "Já ti pomůžu", rukou jej pohladila po hrudi a předklonila se před ním tak, že jí z krátké sukénky začal vykukovat takřka nahý zadeček. Zatímco sbírala rozházené věci, lehce s ním vrtěla, snad jakoby myslela, že jej přehlédl. A přitom z jejích úst pršely ody na to, jaký to byl pro všechny dneska super skvělý zážitek.
Zůstal stát jako opařený, v okamžiku kdy se její prsa s vytrčenými bradavkami opřela o jeho hruď, skoro zapomněl dýchat. Její tvrdé hroty cítil přes tenká sportovní trička na své hrudi. Na sucho polkl. "Já...dě...ku...ji", koktal, nebyl schopen souvislého slova.
Dotek jejího horkého těla ho ochromil. Tělem projel výboj, jeho mozek přestal koordinovat pohyby i centrum řeči. Jediným místem reagujícím standardně byl jeho rozkrok. Pták mu začal rychle tvrdnout.
Její dlaň zanechala na jeho hrudi spalující stopu, ze které se šířilo brnění do celého těla. Jeho pohled se upřel na vyšpulený polonahý zadek. Ten pohled ho fascinoval.
Pomalu se mu zase začal připojovat mozek a upozornil jej na rostoucí bouli v jeho kraťasech a místo kde se nachází, s nemalým množstvím dalších osob okolo. Dřepl si a začal sbírat rozházené věci, nicméně jeho pohled zůstal přikovaný k zadnici, která změnou úhlu pohledu už vůbec nebyla stíněna látkou sukénky. Tvrdost jeho ptáka dosahovala maxima. Titěrné kalhotky zařízlé mezi půlkami toho moc nezakrývaly, tam kde oblina dávala tušit její broskvičku byla látka viditelně tmavší vsakující se její vlhkostí.
V hlavě i v ptáku mu hučelo. Jako ve snách posbíral pár věcí, které použil jako štít zakrývající jeho rozkrok.
"To patří do skladu", podařilo se mu ze sebe vypravit, soustředíc se na každou hlásku, "Děkuju za pomoc".
Toporně vyrazil vstříc určenému cíli, snažíc se, aby jí měl spíš za zády.
Jejím očím samozřejmě neušlo, jakým způsobem se změnila výplň jeho krátkých kalhot. Pobaveně sledovala jeho rozpaky. Hlavně však spokojeně, to co viděla slibovalo možné velmi uspokojivé zážitky.
Ve skladu odložil svůj náklad na místo a i když erekce cestou lehce povadla, boule byla v rozkroku velmi patrná. Převzal si od ní věci a uklízel je do polic.
Ona si mezitím sedla na stůl pod oknem a sledovala jej. "Tak sakra, a co teď?", říkala si v duchu, a netrpělivě ho sledovala, dával si na čas. Mezi nohama jí svrbělo, cítila svou vlhkost vycházet mezerou mezi lehce pootevřenými pysky své kundičky, vsakovala se do jejích maličkých krajkových kalhotek.
Dokončil úklid a otočil se k ní. Změnil se. Během cesty z hřiště mu všechno došlo. Nyní se k ní blížil a v očích nebyly žádné rozpaky. Jeho oči jasně říkaly, teď jsi moje a vezmu si co chci.
Koukala mu do očí a hned poznala, že je něco jinak. Jeho oči jí skenovaly jako laserem. Už žádné rozpaky, jen hladový pohled lovce, který zahnal kořist do kouta a už stačí jen natáhnout ruku. A bude jeho.
Ráda se nechá skolit, mnohokrát o tom snila. Lehce se jí zrychlil dech. Rukama pevněji sevřela okraj stolu. Čekala. Připravená. Na vše.
Nečekal už na nic. Pohladil jí dlaní po tváři, ale okamžitě jí prsty za hlavou propletl mezi vlasy a důrazně si jí přitáhl blíž. Sklonil se k ní a políbil jí. Nebyl to polibek opatrný, něžný nebo romantický. Přitiskl svoje ústa na její, jeho jazyk rozrazil její rty, jako dobyvatel označující nové dominium. Její jazyk jej uvítal s nadšením a zaklesly se do sebe.
Její ruce i nohy se obmotaly kolem jeho těla. Nohy zaklesla kolem jeho beder a přitáhla si jej k sobě, že přes tenkou látku jejich oblečení cítila jeho tvrdý a stále více tvrdnoucí penis. Tlačil jí do podbřišku a ten pocit jí automaticky nutil vrtět zadečkem a tím neustále tu kládu třít o svoje tělo. Tlumeně vrněla do jeho úst, ve kterých probíhal souboj, který měl pouze vítěze.
Rukama vyhrnula jeho triko a prsty hladily a škrábaly jeho záda. Pevně se k němu tiskla, cítil na své hrudi její tvrdé bradavky.
Jejich polibek byl dlouhý, ale nakonec jej museli přerušit, aby popadli dech. Podle oddechování uběhli minimálně maraton.
Využil příležitosti, že se mezi nimi vytvořilo trochu volného prostoru a přetáhl jí triko přes hlavu. Před očima se zjevila dvě nahá, vzrušením ztvrdlá ňadra s tmavě hnědými dvorci, uprostřed každého z nich se tyčila velká ztuhlá bradavka. "Nádherná", vydechl a každý ten bochánek vzal do dlaně. Obě současně pevně stiskl a palci přejel přes tvrdé hroty. Zároveň jí položil na záda, aby měl nerušený výhled na ten skvost.
Vyjekla, "aaaááá", její zorničky se rozzářily, "jooooo", kozičky měla velmi citlivé, musela se kousnout do rtu, aby nekřičela příliš nahlas. Její ruce se chytly okraje stolu.
On nadšeně mnul její prsa a mezi prsty drtil tvrdé bradavky, ona těžce oddechovala. Mezi nohama se jí třela jeho tvrdá kláda a ona už ho chtěla cítit v sobě. Nohama se snažila jeho kraťasy stáhnout dolů a tím odhalit ten tvrdý nástroj pod nimi schovaný. To tvrdý péro, to kopí, které chce pojmout ve svojí pochvě. Stáhla mu je vzadu pod zadek, ale vepředu to přes jeho trčící péro tak jednoduše nešlo.
Pomohl jí a shodil je na zem. Na světle se zaleskla mokrá špička nalitého žaludu. Nyní viděla jak kapičky jeho nektaru stékají po žilnatém těle jeho pyje. Lehce se zatřásla v očekávání, kdy už konečně vyplní její hladovou kundičku.
Uchopil jej u kořene do ruky a několikrát jí tou kládou plácnul přes poštěváček. Jen zaskučela, "děleeeej", její hlas jí zradil, "dej mi ho tam", zasípala.
Nenechal se přemlouvat, druhou rukou odsunul její promočené kalhotky stranou a odhalil tak její rozevřenou pičku, ze které vytékal pramínek jejího voňavého nektaru.
Ničím se nezdržoval a přiložil fialovou špičku svého ptáka k rozevřenému vchodu. Byl nateklý, tlustý. Zatajila dech v očekávání. Zatlačil, pomalu, ale důrazně, rozhrnoval její pysky a jako píst zajižděl do jejího lůna.
"Uuuuhhh", vyhekla. Trochu jí šířka překvapila, ale nebylo to nic, s čím by si její kunda neporadila. Byla dostatečně promazaná, její šťávy jí v čůrku stékaly po zadečku na stůl.
"Pojď. Dej mi ho, celého", povzbuzovala ho. Tlačil se do ní monotónním tlakem, rozpínal stěny její horké díry a užíval si tu slast, kdy mu ptáka svírají ty pružné stěny. Natlačil se do ní až po kořen.
Na nic dál nečekal a začal jí píchat dlouhými pravidelnými tahy. Její kundička si musela zvykat za pochodu. V rytmu jeho tahů začala vzdychat.
V okamžiku kdy jí zase stiskl její kozičky a začal je drtit v dlaních, hlasitě vykřikla, "joooo". Lehce se začala třást. Snažila se mu vycházet vstříc, nohama na jeho zadku se přitahovala proti jeho přírazům.
Začal lehce zrychlovat, jeho tahy v kundičce se stávaly kratšími, o to však byly důraznější.
Jeho ruce jí chytly za boky a upravily její polohu na stole, zadeček jí teď přesahoval přes stůl. Roztáhl jí nohy víc od sebe a pevně ji držel. Teď už mu nedokázala v ničem pomáhat. Užívala si jeho péči.
Pevně jí držel a narážel si jí proti svému kopí. Jeho koule pleskaly o její mokrý zadeček. Její kunda čvachtala pod tvrdými nárazy jeho ptáka. Směs jejich šťáv, našlehaná do bílé pěny, jí stékala po zadnici a odkapávala na zem. Se vzrůstající rychlostí jeho přírazů se její vzdychání stávalo hlasitější a prakticky se slilo do jednolitého jekotu.
On nad ní stál a vrážel jí svého ptáka hluboko do těla. Těžce oddechoval, věděl, že už dlouho nevydrží a bude stříkat. "Už budu", zavrčel, bylo to tak skvělé, že ještě nechtěl konec, ale nedalo se to už nijak oddalovat.
"Do mě", vykřikla, "všechno vystříkej do mě, vystříkej mi jí", skučela pod jeho přírazy. Sama už cítila, že se blíží její výbuch. V očekávání jeho orgasmu zatla prsty do okraje stolu a sama se začala propadat do světla i temnoty zároveň.
Její kundička vybuchla a vyslala do celého těla vlnu elektrošoků. Pevně sevřela jeho penis a začala jej drtit serií stahů. To už na něj bylo moc, zarazil se naposledy hluboko dovnitř a začal jí plnit. Což jí způsobilo další vlnu rozkoše. Celá se třásla v křeči orgasmu.
Jeho penis lehce uvadl a vyklouzl ven. Lehce poodstoupil a prohlížel si tu nádhernou ženu.
Ona sama se nadzvedla na loktech a dívala se mu spokojeně do očí. Byla spokojená, ale ještě ani zdaleka ne uspokojená.
Z její kundičky se pomalu řinula směs jejich šťáv, nabrala trochu na prsty a pomalu k nim přičichla a následně je důkladně olízla.
"Hmmm, výborné", zapředla.
Jeho penis nestačil ještě úplně zvadnout a už se začal zase se pohupováním stavět.
Při tomto pohledu se usmála a zeptala se, "co máš v plánu večer?"
Similar stories
-
You read that right, I fell in love with my boss. What began with intense glances and flirtatious banter in the conference room soon developed into a full-blown affair—the company's managing director…
2 months ago 2 502 22 -
His story in english
TatkaAjehoTlusta InactiveThis time I would like to please English speaking users perhaps they will become our followers and will help us to reach 200 soon:) It’s almost half a year since I met my fate love. The only…
2 months ago 0 75 3 -
The Bet Morning arrived quietly, like it was trying not to wake up anyone who might regret being alive. Soft golden sunlight slipped through the hotel curtains and stretched across the white sheets,…
4 months ago 4 153 6 -
Vztahovy manual pre zeny
leshyi InactiveHladas vztah? Uz si vo vztahu bola a nevyslo to? Nerozumies preco? ... Vec zo vztahmi nie je jednoducha, ale vysvetlitelna. Zena vo vztahu hlada pocity a tvori si predstavu do ktorej sa zamilovava.…
5 months ago 0 70 0