User albums (2)

Additional information

Personal information:
Age:
29 years
Zodiac sign:
Cancer
Sexual orientation:
hetero
Marital status:
single
Eye colour:
brown
Hair colour:
brown
Height:
188 cm
Weight:
75 kg

Statistics:

Date registered:
21.2.2014
Profile views:
14148

Sex hobbies and interests:

Searching:
Woman, Couple woman & man, Group
Purpose of search:
friendship, sex, relationship, talking

Personal description:

Jako asi většina mužských uživatelů zdejšího serveru, je mé pusobení zde zaměřeno primárně na prohlížení galerií ostatních amatérů.
Rád si přečtu zajímavou povídku/ blog apod., zkráceně řečeno svým působením zde si krátím "dlouhé" chvíle.

Pánové, pokud na tomto profilu vidíte cokoliv, co dokáže zaujmout, tak si myslím, že lze se dostatečně vyjádřit přímo pod případnou galerií. Lichotí mi i reakce od můžu, ale rád bych zdůraznil mou orientaci hetero. A ano opravdu to znamená a nebudu si s nikým psát zprávy o pánských chloubách. Z mé strany neprojevuji zájem zkusit to se samotným chlapem a na další podobné nabídky takového typu zní má odpověď ne. Nepište mi prosím takové zprávy, nereaguji na ně a je to jen ztráta hlavně vašeho času. Děkuji za respektování ;)

Kdyby na tento profil zabloudila sympatická slečna a nebo pár, tak rozhodně se nemusí ostýchat s napsáním zprávy. Působení na amtérech by přeci jen mělo být i o poznávání a za sebe mohu říci, že určitě rád někoho zde poznám.

To bylo jen pár vět o mé osobě a zdejším působení. Doufám, že někomu dokáží pomoci k lehkému obrazu, co tady vlastně dělám ;)
_____________________________________________________________________