User albums (1)

... VIP
...

Additional information

Personal information:
Age:
32 years
Zodiac sign:
Leo
Sexual orientation:
hetero
Marital status:
single
Eye colour:
blue
Hair colour:
brown
Height:
183 cm
Weight:
80 kg

Statistics:

Date registered:
28.2.2015
Time spent on chat:
0 day and 6 hours
Attended events:
no
Profile views:
2935

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, deepthroating, fisting, oral sex, sex in public, sexy lingerie, group sex, sperm, bondage, swingers, sneaking, uniforms, fingering
Searching:
Woman, Group
Purpose of search:
friendship, sex, relationship, talking

Personal description:

Album pouze na požádání.
Jsem na ženy.
Krásné a divoké.
Hravé a poslušné.
Pište i ženy z SK..
Chtel bych s nejakou zenou co ma stihle krivky nafotit fotky ci video kde bysme byli oba natreni nejakou barvou nebo v nejakem formatu...treba ty budes stribrna a ja budu metalove cerny nebo cerveny.tj na domluve.proste neco nevsedniho :) zivot se musi uzit.
ČR.AT.DE.SK.
Vzkaz tady pro ty frajerky co píšou ze na ahoj nereagují a nebo nemají zájem o honimiry.
Za 1! Děláte si to samy když všechny fakujete hroznými způsoby.uvedomte si ze stě samyce a ty byli vždy loveny!dnes je svet prelidneny a lide cindal víc nedůvěřivý,rozmazleni,nedůvěřivý a sobecti!tak se nedivte ze je muži příjemnější si pustit porno a vylestit si ho i kdyby 5x! Než se doprosovat nevdecnym ženským rozezranym co žijí televizi kde vidí jen prince!
Za 2! I muž se stydí oslovit DAMU kór nádhernou az dokonalou zenu!tak napoprvé malo kdo napíše romány.a když jo tak je to děvkař který je v tom zbehlí!nebo z minima procent fantasmagor co je k světu ale u toho je risk ze je zadaný nebo ma jiný problém.a když muž napíše pojď mrdat!OK může to podat lépe ale co je na tom?samy rvete při sexu mrdej me mrdej me víc!a najednou vám to vadí!chcete neúctu v posteli a když je někdo odvážný neboli upřímně sprostý tak ho hned soudite.
Fakt lidi používejte hlavu a ne prdel laskavé.a vy ženy mysto toho aby stě sksksli z chlapa na chlapa když vas svrbi což nepriznate nikdy neboť vám chybí koule.tak radši zijte život za který se nemusíte stydět a nereste druhé ;)chlap když pod vede tak stín neumí žít.pokud je to chlap a ne srac.ale vy byste suksli porad s někým .jo ted me ukamenujte ale radši budu jeden z mala co ma spokojeny život než tupá zavsivena ovce co žije v hloucku sveta a nikdy nebude mít svůj názor PAC nic svého nezazije.
A co se týče me.já mám na hezké ženy.jsem zábavný sexy usměvavý muž s mladickym vhledem.zde jsem jen proto ze hodně cestují a vy ženy na vztahy chcete hned vše.peníze a ptáka každý den mezi stehny.good luck