Searching

Woman
Purpose of search:
friendship
sex
relationship
talking
photo shooting

User videos (1)

Blogs (1)

Uvažujem

4 months ago 7 461 9

Pri písaní tohto blogu veľmi premýšľam či ho ladiť v zmysle toho čo by som tu rád "našiel" alebo naopak, čo rád nemám, nerozumiem tomu, uráža ma, neželám si atď atď. Nechcem vyznieť ani ako básnik,…

Personal information

Sexual orientation: bi
Marital status: single
Hair colour: brown
Height: 191 cm
Weight: 80 kg

Sex hobbies and interests

sexy lingerie
high heels

Statistics

Date registered: 5.9.2018
Time spent on chat: 3 days and 8 hours
Attended events: no
Profile views: 14954

Personal description

Vopred oceňujem tých, ktorí sa rozhodnú pustiť do riadkov nižšie! :)

Som mladý chalan, vyššej postavy, žijúci v Bratislave. Mám rád dobré rozhovory a diskusiu atd. Veľa ma toho zaujíma, som zvedavý. Mám rád dobrý humor, hlavne ten Situačný. Nie som zženštilý a som pokojnej povahy.
S profilmi bez fotky alebo albumu sa mi tažko dáva do reči - pardon. “Ahoj” správy - to isté, ale tak skuste, nikdy nevieme. Idealne posli foto do spravy. Max obojstranná diskretnosť.
Som hetero / bi curious.

Vyjadrujem obdiv všetkým ženám na tomto portáli. Hľadanie niekoho je tu vo vašom prípade paradoxne oveľa ťažšie.

Fotky tváre si z bezpečnostných dôvodov nevymieňam. Prvé sympatie sú na základe správ a pocitu z písania. Neskôr napr. foto postavy, ak nemáš albumy. Úplne anonymne, neoverené, profily sú nedôverné. Nič neočakávam a nič nemusí niečo znamenať.

Prečo som tu? S prestávkami som tu už celkom dlho a mal som iné nicky. Je to forma vybočenia zo všedného dňa, trošku adrenalín, zvedavosť a možnosť sa prejaviť, tak ako sa bežne nedá. V reale som asi trochu iný, ako sa možno podľa fotiek zdá. Sem chodím popustiť uzdu svojej fantázii a svojej intímnej stránky, o ktorej vie málokto. Kým pustím niekoho do svojej intímnej zóny môže to trošku trvať a má to pre mňa význam. Všeobecne si myslím, že svet je pestrý, zaujímavý a rovnako ako ľudia v ňom, takže som otvorený človek a veľmi rád tu nájdem podobných ľudí :)

Okrem toho čo o sebe viem, je veľa toho čo o sebe neviem. tam nastupujete vy, ľudia okolo mña :)
*4*

Pekný deň!