Statistics

Date registered: 8.12.2020
Profile views: 29886

Personal description

nejde mi wifi -volej :)

Paličkování-zmrzlými kostmi,paličkuji penis do uplneho zmodrání.Nová technika z Moskvy. *13**3**3*

Nezlob se ,vek,jmeno a bydliste neni potreba znat, v mem pripade jde pouze o pismenka !


Venuše ve Střelci

Venuše ve Střelci vytváří člověka, který dokáže svůj citový stav nebo náklonnost neskrývaně dát najevo. Je přátelský a vášnivý. Zaujímá vůči osobním vztahům poněkud bezstarostný postoj, takže není v tomto smyslu příliš spolehlivý.

Je to humorný, společenský, ba i koketní typ. Obvykle je velmi přátelský a nepříliš vážný; často to bývá pohledný extrovert. Zakládá si na své osobní svobodě, proto se nemůže snadno usadit, založit domácnost a uvázat se v omezujícím svazku. Jeho osobní vztahy se nejlépe vyvíjejí pomalu a jeho partner nesmí hned ze začátku brát věci příliš vážně. V podstatě by mu vyhovovalo, kdyby vše zůstalo v nezávazné poloze, nepotřebuje žádnou vážnou lásku. Ohrožení jeho svobody jej znervózňuje. Z těchto důvodů bude mít sklon si ponechávat vždy otevřená zadní vrátka. Nerad se dostává do situace, ve které se vyvíjí nátlak nebo která je předem uzavřená.

Je to upřímný a idealistický typ, který se vůči ostatním chová čestně. Jeho názory jsou vcelku neměnné, takže potřebuje mít vedle sebe partnera podobného zaměření, jinak se bude snažit ho měnit a konvertovat ku svému obrazu. Své citové vyjádření nijak nezadržuje a neváhá s ním otevřeně vyjít, takže není těžké zjistit, kde se s ním člověk v záležitostech citů nachází. Klíčem k úspěchu v lásce je přátelství. Je ideálním partnerem pro někoho, kdo je přístupný příjmu názorů, je otevřené mysli, dokáže respektovat jeho potřebu vlastního prostoru a kdo se nebude snažit jej změnit.