báseň...:-)

15.11.2018 16:53·550

Až přijdeš k mému domu, Pozdravíš mne pane můj, Sama neuvěříš tomu, Tak před domem chvilku stůj.

Kalhotky nech hezky v kabelce schované, Ať láva Tvá po stehnech Ti téci může Teď vytoužený večer nastane Pohladím Ti stehna trnem růže

Přes oči si nasaď šátek, Neuvidíš zhola nic Však nastane toužebný pátek Rozkoše však prožiješ víc

Jemně chytnu Tvoje vlásky, Poté trošku více Tajemství u kryté lásky Doma hoří připravené svíce

Touha prýští z Tvé krásné tváře, Podlehnout již bys chtěla I přes šál oslňuje Tě ze svící záře Žhavost vstupuje do Tvého těla

Poslušně se svlékáš, Nitro strachem a touhou nažhavené Na můj pyj již čekáš Je dokonale připravené.

Želízka již nasazeny Po stehnech již teče šťáva Ze svíce na Tě kapu vosk Z lůna tryská horká láva.

Slastné výkřiky se z hrdla linou, Když přiblíží se k Tobě vztyčený pyj Počítáš hezky na hlas mé přírazy Které se slastnými výkřiky již splynou

Když před vrcholem blaženým, Bezmocná a spoutána, Říkáš, probodni mne pyjem svým Chceš prožívat vše do rána

Však poprosit teď musíš, Chceš olíznout stydké pysky Svou bezmoc se teď učíš Pán si dá pár loků whiskey

Opakuješ stále, jsem Tvá subina, Plácám Tě já po zadečku, Pak lízání se dočká Tvoje štěrbina A orgasmů zažiješ pak velkou smečku.

Oblékáš se, v tváři ruměnec, Toužíš mít to zas a zas Ten zběsilý těl spletenec Když byl jsem a Tě ras.

Tím končí jedna velká touha, Je to představivost pouhá? Co myslíte, vážení a milí, Zbydou někomu k realizaci síly?

550 переглядів
2 користувачам подобається це