Osobní informace

Pohlaví:
Věk: 34 let 35 let
Znamení zvěrokruhu: Panna Panna
Sexuální orientace: hetero hetero
Rodinný stav: ženatý / vdaná ženatý / vdaná
Barva očí: modrá modrá
Barva vlasů: hnědá červená
Výška: 189 cm 167 cm
Váha: 80 kg 71 kg

Sexuální záliby a zájmy

anální sex
orální sex
sexy prádlo

Statistiky

Datum registrace: 18.12.2015
Čas strávený na chatu: 10 hodin
Navštívené srazy:
Zobrazení profilu: 210880

Osobní popisek

On- Rád sa chváli svojou ženou. Požičiava ju len tomu, koho si ona sama vyberie. Poteší ho pohľad na to, ako cudzí muž strieka semeno na manželkine fotky. Je dominantný, nemá sexuálne hranice. V medziach normy sa drží len pre radosť a pokoj duše svojej ženy. S obľubou sa díva na pekné ženské fotky, dokáže oceniť originalitu spracovania albumov. Neznáša drzé návrhy mužov na adresu jeho ženy.
Ona- Rada sa fotí a číta si pekné komentáre. Má rada gentlemanov, ktorí majú úroveň, nemajú v hlave prázdno, vedia s dámou komunikovať bez použitia vulgarizmov a oplzlých rečí, dokážu sa správať k ženám zdvorilo (pretože to, že má žena rada sex a rada sa fotí nahá nikomu nedáva právo používať na jej adresu slovník ako pre kurvu!!! Verte, že ju to nevzrušuje.) Má v obľube mužov, ktorí majú vkus v obliekaní a nie je im cudzia elegancia, netrávia pól dňa v posilňovni, ani pred zrkadlom nestoja dlhšie, než ona, neposielajú dámam v správe fotky penisu a nemajú ho ani v profilovke, v posteli neodpadnú po prvom kole, ale najprv sa postarajú o dámsky orgazmus. Neveru nenávidí z celej hĺbky duše. Takže o zadaných, ktorých partnerka ich dobrodružstvá pomimo neschvaľuje, nemá záujem. Oceňuje pravdovravnosť a úprimnosť. Lož má krátke nohy, ani to na ňu neskúšajte.

Prečo sme tu?
Momentálne po pôrode nikoho na osobné, sexuálne zamerané stretnutie nehľadáme. Káva s príjemným nepromiskuitným stabilným párom alebo dokonalým gentlemanom - možno.

Zaujíma ma názor ženy, ktorá ma muža, ako ja- ktorý ju rád ukazuje. Ako sa cítiš a ako to vnímaš? Ak mi napíšeš, budem vďačná za postrehy a rady do života.

Fotky tváre neposielame ani nežiadame. Takisto nedávame cudzím ľuďom naše telefónne čísla. Nás oboch je v albumoch vidno pomerne dosť. A o reálnosti nás ako páru svedčí aj navštívená stretávka.

Pre pánov- Ak ste dočítali až sem, máte 1 bod zo 100, ak ich nazbierate dalších 99, môžete začať dúfať v osobné stretnutie. Ak by sme sa rozhodli s vami stretnúť, tak hotel platíte vy. Aby sme vedeli, že ste naozaj profil prečítali, ak nás chcete osloviť, použite v správe heslo “rešpekt a úcta”.

Blacklist:
zvodny - fake, používa stiahnuté fotky modelov z internetu, najprv bol tmavovlasý s hnedými očami, na druhý deň modrooký bloňdák