Hledání

Žena
Pár žena & muž
Pár žena & žena
Účel hledání:
přátelství
povídání
focení

Osobní informace

Věk: 28 let
Sexuální orientace: bi
Rodinný stav: ženatý / vdaná
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: 167 cm
Váha: 61 kg

Sexuální záliby a zájmy

hluboké kouření
latex
orální sex
sex na veřejnosti
svazování
šmírování
pán - otrokyně
prstění

Statistiky

Datum registrace: 3.2.2018
Čas strávený na chatu: 31 dní a 22 hodin
Navštívené srazy: Ne
Zobrazení profilu: 138925

Osobní popisek

Poslaná fotka údu = Skončím s akoukoľvek komunikáciou!
Úd v profilovke = Nekomunikujem!

Som maximálne šťastne vydatá a sexu so svojim samcom mám viac než dosť. A naozaj nieje nik lepší ako on, takže sa ma nesnažte presvedčiť o opaku. To že si sex hľadáte tu je len dôkaz toho, že až tak dobrý nie ste :-P

Nie všetko sa točí okolo sexu a nie každá erotika je porno. Takže poprosím niekoho kto chce komunikovať nech nemelie len o tom jednom.

To čo mám rada je snáď jasne vidno. Pýtať sa na to neustále dokola je prejavom duševnej slabosti alebo nutnosť navštíviť očnú ambulanciu.

Som Bi a do vzťahu so ženou nemontujem svojho muža viac než len kamaráta pre ňu. Takže žiaden sex s ním nebude a nemieni sa ani pozerať, ale zároveň ho nemienim kvôli ktorejkoľvek vytesňovať s môjho života.

S párom je to fajn ak im nejde len o sex a chlap je spokojný s tou svojou. Takže žiadna výmena a chlap len a len hetero. A rozhodne nestojím o to aby na nás dve akýkoľvek chlap pozeral a honil si u toho péro.

BDSM a veci okolo vnímame len ako umenie. Drahý štrikuje a maľujem ( vola sa to bondage a bodypaint )

To je asi tak všetko až ma niečo napadne alebo sa tu objaví nejaký exot ktorého budem musieť zablokovať tak sem dopíšem prečo.

Aby som nezabudla. Žena je len osoba ktorá má potrebné orgány na rodenie detí. Nik iný nemôže byť žena a čokoľvek iné čo sa za ženu vydáva ma len uráža.

No a ak sa nájde žena, dievča alebo pár. Tak porosím trošku súdnosti lebo hľadám ženu/dievča veľkostne, hmotnostne a vekovo podobnú mne.

Hough.