Osobní informace
| Věk: | 37 let | |
|---|---|---|
| Sexuální orientace: | bi | |
| Jazykové dovednosti: | Čeština | |
| Znamení zvěrokruhu: | Vodnář | |
| Rodinný stav: | svobodný(á) | |
| Barva očí: | zelená | |
| Barva vlasů: | černá | |
| Výška: | 173 cm |
Osobní popisek
Co Nehledám:
1. Nehledám ženatého ani zadaného..proč?...proto:
„Milenec je člověk, který nám pomáhá v těžkostech, do nichž bychom se nedostaly,
kdybychom neměly milence“
„Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým“
2. Nehledám sluhu, otroka ani nic obdobného..proč?...proto:
„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou“
3. Nehledám hlupáka, pitomce…proč?proto:
„Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty“
„Ti nejskvělejší lidé jsou ti nejskromnější. To jenom hlupáci potřebují o sobě mluvit,
aby sami ve svých očích vyrostli“
PS: hledám něco reálného ne virtuálního v podobě psaní
1. Nehledám ženatého ani zadaného..proč?...proto:
„Milenec je člověk, který nám pomáhá v těžkostech, do nichž bychom se nedostaly,
kdybychom neměly milence“
„Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým“
2. Nehledám sluhu, otroka ani nic obdobného..proč?...proto:
„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou“
3. Nehledám hlupáka, pitomce…proč?proto:
„Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty“
„Ti nejskvělejší lidé jsou ti nejskromnější. To jenom hlupáci potřebují o sobě mluvit,
aby sami ve svých očích vyrostli“
PS: hledám něco reálného ne virtuálního v podobě psaní