Hledání nadpřirozené bytosti
Milý Vesmíre,
Ježíšek/Santa a jiní na mě v tomhle asi trochu zapomněli, tak zkusím požádat Tebe.
Hledám svobodnou, sympatickou a přiměřeně inteligentní ženu.
Takovou se kterou bych třeba mohl debatovat o tom jestli žijeme v Matrixu nebo ne, zasmát nad absurditami běžného dne. Takovou se kterou můžeme strávit třeba celou sobotu v posteli s pauzama možná tak na jídlo, takovou se kterou se shodneme alespoň občas na výběru filmu nebo kam vyrazit na výlet/dovolenou...
Nepotřebuju společnost 24/7, ale zas by bylo fajn mít možnost se vidět víc jak jednou za týden.
Nemusí být přehnaně akční, ale taky ne úplně líná...😇
Nechci vychrtlou zmalovanou barbie, ale stačila by normální žena, které není jedno jak vypadá.
Pokud tady taková je, budu rád, když se ozve.. 😉
Jirka