Hledání

Muž
Žena
Pár žena & muž
Pár žena & žena
Pár muž & muž
Skupina
Účel hledání:
přátelství
sex
vztah
focení

Videa uživatele (1)

Blogy (1)

Fantázia, alebo realita?

před 4 měsíci 5 733 14

Držím v ruke svoj penis a stalo sa mi to, čo sa mi dlho nestalo. Nejak to nefunguje... Poviem si čooooooo? Ale nie, je to v poriadku,🙂postavil sa mi... Len, keď si predstavím pekné tvarované prsia a…

Osobní informace

Věk: 34 let
Znamení zvěrokruhu: Panna
Sexuální orientace: bi
Rodinný stav: svobodný(á)
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Výška: 178 cm
Váha: 76 kg

Sexuální záliby a zájmy

anální sex
orální sex
sex na veřejnosti
sexy prádlo
prstění

Statistiky

Datum registrace: 13.10.2020
Čas strávený na chatu: 1 den a 10 hodin
Navštívené srazy: Ne
Zobrazení profilu: 59884

Osobní popisek

ČÍTAJTE, PROSÍM, CELÝ TENTO PROFIL S POROZUMENÍM! ĎAKUJEM 👍.
BRATISLAVA / BRNO
Som normálny 34/178/76/🍆16cm, pozitívne zmýšľajúci aktívny, zabezpečený sympaťák, liberál z Bratislavy, nefajčiar, diskrétny, samostatný, žiadny psychopat, so stredoškolským vzdelaním, zdravotne v poriadku, športovo založený.
Milujem cyklistiku, turistiku, posilňovanie (vlastnou váhou), plávanie, zrúcaniny, cestovanie, históriu, nahotu - FKK freikörperkultur, saunovanie - wellness.
Preferujem osobné stretnutie, než nezmyselné vypisovanie. Čas na osobné stretnutia mávam väčšinou v týždni po práci od 15:00 hod. do cca 18:00 hod.
_____
PÁNI: Som iba aktív a keďže z ritného otvoru ešte nikdy žiadny potomok nevzišiel, nevidím dôvod, aby som Vám do análu strkal svoj penis bez kondómu. Vystriekam sa bez gumy do vagíny, resp. aj FTM vagíny.
_____
DÁMY: Fotky tváre neposielam a taktiež ich ani od Vás nežiadam. Ak ste z Bratislavy, vieme sa osobne stretnúť na pre Vás bezpečnom mieste, napr. medzi ľuďmi v nákupnom centre.