Hledání

Žena
Účel hledání:
přátelství
sex
vztah
povídání

Blogy (3)

Súkromie.

před 4 měsíci 33 1262 4

Je veľká škoda,že sa nedá napísať ženám,ktoré majú nastavené súkromie. Je to asi kvôli chlapom,ktorý nevedia inak zaujať. Vedia zaujať len stoporenym alebo ovisnutym penisom s pozdravom Ahoj. Je…

Blok.

před rokem 1 106 0

Každá čo ťa raz zablokuje na tejto stránke si raz uvedomí. Nespoznala a nedala som mu šancu aby sa prejavil. Najlepšie je bloknut a mám pokoj. Toto je zmýšľanie niektorých žien na nete.

ROMANTIKA

před rokem 0 823 8

Stalo sa to asi pred 2 rokmi. Piatok večer. Stan,oheň,voda. Prekrásny večer. Hviezdy svietili. Bol nádherný veľký mesiac. Ležali sme na deke a kochali sa pohľadom na hviezdy. Popíjali sme vinko. To…

Osobní informace

Znamení zvěrokruhu: Panna
Sexuální orientace: hetero
Rodinný stav: svobodný(á)
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Výška: 178 cm
Váha: 85 kg

Sexuální záliby a zájmy

orální sex
sex na veřejnosti
sexy prádlo
silonky
uniformy
vysoké podpatky

Statistiky

Datum registrace: 19.10.2009
Čas strávený na chatu: 12 dní a 11 hodin
Navštívené srazy: Ne
Zobrazení profilu: 8495

Osobní popisek

Vášnivý,hravy,divoký,nesputany. To som ja. Gay a bi. Nič proti vám ale som hetero a tak to navždy ostane. Zapíšte si to niekam. Som fér chlap. Páči sa mi keď sa jedná na rovinu a nie bájky a somariny. Som aký som. Komu sa nepáči môže ísť ďalej.

Touto cestou rád spoznám vášnivu ženu ktorá vie čo chce. Má rada zábavu,smiech,tanec a všetko ostatné. Mám dobrú dávku guráže. No skôr chcem spoznať až potom riešiť. Na kilometroch nezáleží. Záleží na tom aká si. Chcem len ženy. Možno aj v trojke je to fajn. No radšej si ženu užijem sám. Splnim jej všetky tajne vášnive túžby a priania. Nemám len reči. Ak chceš napíš. Stojím za spoznanie. Iskry sú pre deti. Pre dospelých je dravosť a vášeň.