Premýšľala som ako to tu cele napísať, aby to nejako malo hlavu aj pätu. Všetci muži sa tu sťažujú, že tu nie sú ženy na stretko, ako sa tu neda ani písať s nikym.. ako ženy reaguju.. respektíve nereagujú na nič. Mnoho z vas si myslí, že máme stovky správ, neustále preberáme a nikto nam nie je dosť dobrý. Mam pocit že tento web sa nejako pokazil.. teda úroveň ľudí a komunikácie. Zo 100 sprav…
Články v blogu (2)
Keď si konečne žena povie, že ide do niečoho nového po nejakej dobe, že teda dáte tomu šancu. Niekomu novému, ktorý sa Vám zdá rozumný, zrelý, príťažlivý a všetko pôsobí, úplne ok. Nemám tu iba zlé skúsenosti, sú tu aj skvelé veci, ale občas mám pocit, že táto doba je ťažká, alebo si to robíme my sami? Všetci tu preberajú, vyberajú vhodných kandidátov, stále nestačí a mnoho ľudí sa tu tvári akí…