Brno kluk pro kluka ?
22.6.2026 15:34
Topovat
Ahoj, jezdím často na služební cesty do Brna. Jsem ubytovaný na hotelu v centru Brna. Rád bych našel kluka na kuřbu/honku a pak podle domluvy. Jsem otevřen i pravidelným akcím. Já 32 let na úrovni, zajištěný, VŠ. Ty prosím max 39let. Budu nyní středa - čtvrtek.