Nastavení filtru obsahu bylo uloženo.
  • Nejnovější příspěvky
TomTanicka
před 12 minutami
14 0
lnvictus
před 14 minutami
Blog

Požičané gule ?

Uprostred ihriska svieti blonďavá hlava, ktorá pokračuje v útlom tele. Dali by sa ňom spočítať všetky rebrá, celkom bezchybne. Nohy má po členky zaborené do mäkkého piesku. Slzy mu stekajú po opálenej pokožke cez hrudník a špinavé brucho. Kde sú moje modré gule? …

Wish21
před 14 minutami
Povídka

Sex č. 16 - Soňa (2. část)

Po rozchodu se Soňou jsem nebyl zrovna veselej, ale zároveň jsem věděl, že jsem udělal správně. Pokračoval jsem v rozvážení pizzy a zažíval další peripetie s holkama, co jsem potkal. Sice jsem přišel o svoji lásku, ale postupně jsem na ni myslel míň a míň a život šel…

Edit40
před 19 minutami
38 7
I90I
před 20 minutami
39 7
Wish21
před 31 minutami
Povídka

Sex č. 16 - Soňa

Soňa byla moje sousedka, která bydlela v bytě hned vedle nás, v době, kdy jsem ještě bydlel s našima. Tehdy jí bylo asi kolem 40 let a měla malého syna, který hodně vyváděl a zdálo se nám, že ho moc nezvládá. Jako člověk byla Soňa dost plachá a moc se asi nechtěla…

Povídka

GILF

V temné, opulentní místnosti, osvětlené pouze svíčkami, seděla žena. Ve svých osmapadesáti letech se její smyslné rty tajemně usmívaly, zatímco její oči zářily touhou. Byla to Eva, žena vášnivá a nezkrotná, toužící po dobrodružství, které by ji vzrušilo zase a znovu. …

cruel112
před 31 minutami
43 2
17 2
Povídka

Sousedka ...3

Horke leto Je to tak rok co tohle udalo ale proc se nepodelit.  Jak tomu byva nahoda a improvozace jsou nejlepsi partaci kdyz se ma neco poradneho dit. Bylo teplo primo horko a slunicko delalo nekomu radost pro nekoho palilo az moc. Dam sprchu , studeny napoj do…

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více