Příspěvky

Bagrik
před 2 roky

Ráno

Je to úděl každého rána, se kterým nejde delat nic jiného, než se s ním vypořádat..
42 11
Bagrik
před 11 roky

Sobotní odpoledne

Stál, tak jsem fotil..
65 15