Příspěvky

berisa
před 7 roky
23
berisa
před 8 roky
571 14
berisa
před 8 roky
194 13
berisa
před 8 roky

šmírování na louce

Zase mě šmírovali když jsem měla touhu být chvíli na sluníčku.
200 13
berisa
před 9 roky

Rumunsko druhy den

A tentokrat opravdu slunicko palilo.Ale po destivych a chladnych horach to prislo vhod
459 12
berisa
před 9 roky

Neco z rumunska

A opet se na nase cesty nikdo nepridal
289 5
berisa
před 9 roky

Cestovani v tramvaji

Kdyz je velke horko.Spatne se cestuje obleceny.Aspon jsem se nepotila.
831 36
berisa
před 9 roky
660 21
berisa
před 9 roky

Zastavaka na ceste do Cr.

Cesta nam utika.Ale prece je treba nekde zastavit a spocnout.
Jeste za manzel je u armady a vzdy vybaven do terenu.
316 5
berisa
před 9 roky

Cesta zpet do Cr

Tak jedem zpatky a doufame ze cesta bude prijemna jak ta tam.
688 10

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více