V lese, už ne sám
Konečně jednou taky někdo co nekecá. Měl jsem na nej čekat na domluveném místě nahý. Tak jsem čekal, přišel, protáhl mě, dal mi pokouřit a spolykat. A zase odešel.
Po návratu mé paní z práce, jsme se vydali na zdravotní procházku do našeho nedalekého lesa. Po asi půl hodině, když jsme byli v místech, kde skoro nikoho nepotkáváme. Mimo srnek, prasat a snad jednou jsme zde potkali myslivce, díky čemuž to bylo strašně vzrušující.…