SecretHarmony před 5 měsíci Ahoj, neměl by někdo chut delat společnost na pracovní cestě do Polska? Co po cestě zažijeme necháme otevřené 1 0 Sdílet Nahlásit
SecretHarmony před 10 měsíci V šest pojedu přes olomouc do Brna. Kdyby mi chtěl někdo dělat společnost at nejedu sám a ušetřit za autobus. 0 0 Sdílet Nahlásit